Wysoka: 18-latek PRZESZARŻOWAŁ na drodze! Wcześniej "zatankował" do pełna

Wysoka: 18-latek PRZESZARŻOWAŁ na drodze! Wcześniej zatankował do pełna
Autor: OSP Wysoka Wysoka: 18-latek PRZESZARŻOWAŁ na drodze! Wcześniej "zatankował" do pełna

18-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk spowodował niebezpieczne zdarzenie na drodze. Jego auto dachowało, a całe zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. Ustalenia policjantów są wstrząsające. Młodemu mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (6 kwietnia) w godzinach popołudniowych. Służby zostały poinformowane, że na drodze powiatowej między Wysoką i Kijaszkowem doszło do kolizji drogowej.

- 18-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk nie dostosował prędkości do panujących warunków, wypadł z drogi oraz dachował - wyjaśnia sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Przybyli na miejsce policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu. W jego organizmie był blisko jeden promil! Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a sam pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.

- Mieszkaniec gminy Wyrzysk odpowie za swoje działanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - dodaje sierż. Zeszot.

Pijany kierowca zabił 17-latkę. Jest oskarżony o zabójstwo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE