Wzorowy uczeń powiesił się w szafie! Dramat w Wielkopolsce [WIDEO, NOWE FAKTY]

2019-10-16 23:42 MROK
Pętla szubienica
Autor: Shutterstock

Dlaczego?! Norbert N. (+16 l.) spod Ostrowa Wielkopolskiego zamiast iść do szkoły, powiesił się w szafie w swoim pokoju. Znalazła go mama. Nikt nie może uwierzyć w to, co się stało. Chłopiec był wzorowym uczniem, laureatem konkursów, był uzdolniony matematycznie i językowo. - Nic nie wskazywało na to, że chce targnąć się na swoje życie – załamana ciocia 16-latka ociera łzy.

Norbert był chłopcem, którego stawia się za wzór innym dzieciom. Już w szkole podstawowej był wybitny. – Świetnie się uczył, świadectwa miał tylko z czerwonym paskiem – mówi pani Danuta, jedna z sąsiadek. Był grzecznym, idealnym dzieckiem. – Głównie siedział nad książkami. Jak już wychodził z domu, to po to, by skosić trawnik przed domem – mówią inni sąsiedzi. We wrześniu rozpoczął naukę w liceum w Ostrowie Wielkopolskim. Wszyscy byli z tego bardzo dumni. – Był uzdolniony językowo, chciał iść na studia – mówi ciocia chłopaka.

Ale tego pechowego dnia stało się coś, co popchnęło go do najgorszego. Miał jechać do szkoły. Stało się inaczej… Gdy w pokoju zrobiła się cisza, zaniepokojona mama zaczęła szukać syna. W szafie odkryła jego wiszące ciało. Na pomoc dla Norberta było już za późno.

- Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich, ale sprawdzamy, czy nikt nie nakłonił chłopca do tego czynu – mówi Maciej Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Dla śledczych kluczowe będzie teraz przeanalizowanie danych zabezpieczonych na komputerze i telefonie nastolatka.

ZOBACZ KONIECZNIE: Tak wyglądała ostatnia droga 16-latka, który powiesił się w szafie [ZDJĘCIA]