Zabił partnerkę PIĘŚCIAMI! Ona osierociła dwójkę dzieci! 23-latek z Piły dostanie dożywocie?

2021-01-27 13:29 bm mrok
Zabił partnerkę PIĘŚCIAMI! Ona osierociła dwójkę dzieci! 23-latek z Piły dostanie dożywocie?
Autor: REPRODUKCJA SE Zabił partnerkę PIĘŚCIAMI! Ona osierociła dwójkę dzieci! 23-latek z Piły dostanie dożywocie?

Ta zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami Piły. 23-letni Hubert K. zamordował swoją partnerkę gołą ręką! - Uderzał pięściami i spowodował rozległe obrażenia - opowiadał prok. Łukasz Wawrzyniak. W najbliższym czasie akt oskarżenia ma trafić do sądu.

Do dramatycznych zdarzeń na Zielonej Dolinie w Pile doszło 9 maja 2020 roku. 22-latka została skatowana przez swojego partnera w domowym zaciszu. Bił ją pięściami po głowie, a bezbronna kobieta uderzała głową o posadzkę i krawędź fotela. Policja zatrzymała 23-letniego partnera ofiary, który był pijany. Sekcja wykazała, że kobieta została skatowana.

- Biegli w trakcie sekcji ujawnili liczne stłuczenia, rozległe krwawienie wewnątrzczaszkowe i obrzęk mózgu - mówił wtedy "Super Expressowi" prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik poznańskiej prokuratury.

Prokuratura potwierdza, że wkrótce do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafi akt oskarżenia przeciwko Huberowi K. Mężczyzna w ostatnim czasie był badany psychiatrycznie, bo miał problemy z opanowaniem emocji. Grozi mu dożywocie.

22-letnia Klaudia B., która zginęła z rąk partnera osierociła dwóch synów: trzyletniego i półtoramiesięcznego. Szczegóły tego brutalnego morderstwa opisywaliśmy TUTAJ.

42-latek skatował partnerkę? Grozi mu dożywocie