Zabójstwo 3-letniej Zuzi wstrząsnęło mieszkańcami Poznania! "Żal ściska serce"

2021-05-06 8:39
Zabójstwo 3-letniej Zuzi wstrząsnęło mieszkańcami Poznania! Żal ściska serce
Autor: Super Express Zabójstwo 3-letniej Zuzi wstrząsnęło mieszkańcami Poznania! "Żal ściska serce"

Magdalena C. z Poznania ze szczegółami zaplanowała zabójstwo córeczki. 3-letnia Zuzia umierała w męczarniach, a ciosy były tak silne, że nóż przeszył serce na wylot. 26-latka została aresztowana i grozi jej dożywocie. Mieszkańcy są wstrząśnięci tymi wydarzeniami.

Do dramatu doszło kilka dni temu w jednym z domów przy ulicy Winklera w Poznaniu. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej, a na miejscu zastali ciężko ranną 3-letnią dziewczynkę. Natychmiast przetransportowano ją do szpitala. Niestety, dziecko zmarło na stole operacyjnym. Policjanci zatrzymali 26-letnią Magdalenę C. Kobieta usłyszała zarzut morderstwa, do którego się przyznała. Szczegóły tej zbrodni są makabryczne.

- Ciosów było kilka, dziewczynka była też duszona - mówił "Super Expressowi" prok. Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

W środę sąd tymczasowo aresztował 26-latkę na trzy miesiące. Wiadomo również, że że śledczy będą wnioskować o przeprowadzenie sądowo-psychiatrycznego badania poczytalności podejrzanej. Za zabójstwo 26-latce grozi kara pozbawienia wolności od ośmiu lat, 25 lat więzienia albo dożywocie.

Zabójstwo 3-letniej Zuzi wstrząsnęło mieszkańcami Poznania!

Magdalena C., na co dzień bezrobotna, samotna matka, mieszkająca ze swoją mamą na poznańskim Grunwaldzie zbrodnię i samobójstwo planowała od minionego piątku. Chociaż na zewnątrz nie dawała po sobie poznać, że coś jest nie tak, w głowie kiełkował jej chory plan. Kobieta miała myśli samobójcze, potrafiła się też okaleczać. Mieszkańcy i nasi czytelnicy są wstrząśnięci tym co się stało we wtorek.

- Masakra jakaś. Nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić, co trzeba mieć w głowie, jaką to osobą trzeba być by swoje dziecko zabić. Brak słów - napisał pan Adam.

Wiele osób podkreśla, że zabójstwo dziecka powinno być karane śmiercią. Dajcie nam znać w poniższej sondzie, jakie macie zdanie na ten temat.

Zabójstwo w Kopkach k. Rudnika. Nie żyje dwójka dzieci i matka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE