Zadźgał brata bliźniaka z zimną krwią?! Kulisy krwawej parapetówki w Kłecku [ZDJĘCIA]

2021-06-21 17:04
Zadźgał brata bliźniaka z zimną krwią?! Kulisy krwawej parapetówki w Kłecku [ZDJĘCIA]
Autor: Super Express Zadźgał brata bliźniaka z zimną krwią?! Kulisy krwawej parapetówki w Kłecku [ZDJĘCIA]

Bliźniacy Mateusz G. i Patryk G. byli nierozłączni! Podobni do siebie jak dwie krople wody, spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Razem też postanowili wynająć mieszkanie w centrum Kłecka (woj. wielkopolskie). Wprowadzili się tam w poniedziałek, a w sobotę (19 czerwca) doszło do krwawej jatki. Finał jest dramatyczny. Patryk G. nie żyje. Mateusz G. został zatrzymany przez policję. - Trwają czynności w tej sprawie - informuje Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

W małym miasteczku pod Gnieznem Patryka i Mateusza znali wszyscy. - Podobni do siebie jak dwie krople wody, ale nikt nie wiedział, który jest który. Chyba tylko rodzice ich rozpoznawali - mówią mieszkańcy Kłecka. Wszyscy też zawsze widzieli ich razem. Wybrali sobie nawet ten sam zawód i byli piekarzami. - Zawsze trzymali się razem. Razem też hobbystycznie rapowali - mówi Super Expressowi znajoma mężczyzn.

Mateusz i Patryk razem też postanowili wyprowadzić się od matki i wynająć mieszkanie w samym centrum miasta. W poniedziałek wprowadzili się do małego mieszkanka w kamienicy. W sobotę miało dojść między nimi do awantury. - Urządzili sobie tam parapetówkę - mówią mieszkańcy Gniezna. Efekt? Mateusz G. najprawdopodobniej wyciągnął nóż i dźgnął Patryka. 26-latek został przewieziony do szpitala, ale walka medyków o jego życie nie udała się. Mężczyzna zmarł. Mateusz został zatrzymany przez policję.

CZYTAJ: Kłecko: Brat bliźniak zabił brata? Uderzał w szale wszędzie: brzuch, klatka piersiowa, ręce

W poniedziałek (21 czerwca) przeprowadzona została sekcja zwłok Patryka. Prokuratura na razie nie ujawnia, co dokładnie wydarzyło się w wynajętym mieszkaniu braci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE