Zaginął 21-letni Ziemowit z Poznania! Prosił o pomoc 70 kilometrów od domu

i

Autor: archiwum prywatne/ policja.gov.pl Zaginął 21-letni Ziemowit z Poznania! Prosił o pomoc 70 kilometrów od domu

Zaginął 21-letni Ziemowit z Poznania! Prosił o pomoc 70 kilometrów od domu

2022-06-14 10:21

21-latek z Poznania wyszedł z domu do pracy, ale nigdy do niej nie dotarł. Jakby tego było mało porzucił swój rower i dotarł - nie wiadomo jak - do małej miejscowości pod Chodzieżą, gdzie poprosił o pomoc. Na se.pl opisujemy kulisy tego tajemniczego zaginięcia.

Ta historia to koleje tajemnicze zaginięcie. Ziemowit Soliński mieszka w Poznaniu w okolicy ul. Strzeszyńskjej. 8 czerwca 2022 roku wyszedł ze swojego domu i ślad po nim zaginął. Zrozpaczona rodzina boi się o jego zdrowie i życie. Jakby tego było mało, w Poznaniu odnaleziono rower młodego mężczyzny, a jego widziano we wsi Ostrówki (70 km od Poznania). Około północy zapukał do przypadkowego domu. Poprosił o pomoc, ale kiedy domownik, który mu otworzył drzwi zaproponował, że zadzwoni po policję, Ziemowit odszedł. Od tamtej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje. Z relacji mężczyzny, który widział Ziemowita - chłopak był w bardzo złym stanie emocjonalnym. Był przestraszony i nie miał przy sobie telefonu.

Ziemowit ma około 170 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie blond włosy i zielone oczy. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia, ale bardzo często są to rzeczy moro. Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego powinien skontaktować się z policją.

Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE