Zbigniew Czerwiński

i

Autor: Antoni Czerwiński / Wikipedia Kandydat PiS na prezydenta Poznania

Wybory Samorządowe 2024

Zbigniew Czerwiński zapowiada manifestację w Poznaniu. Kandydat PiS krytykowany przez mieszkańców

2024-02-20 13:39

Kandydat PiS na prezydenta Poznania w wyborach samorządowych, 7 kwietnia zaprasza na protest. Ma się on odbyć w środę, 21 lutego pod gmachem Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy al. Niepodległości. Internauci w dość niepochlebny sposób odpowiadają na apel Zbigniewa Czerwińskiego.

Kandydat PiS w wyborach zaprasza na protest do Poznania

Zbigniew Czerwiński, jest od niespełna tygodnia jest kandydatem PiS na prezydenta Poznania. Postanowił zorganizować "protest wolnych Polaków" pod Urzędem Wojewódzkim przy al. Niepodległości na środę, 21 lutego o godzinie 20:00. -  W środę widzimy się pod Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu, by zamanifestować przeciw łamaniu prawa przez obecną władzę - napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości.

"Kto rządził przez ostatnie 8 lat?" - internauci ostro o pomyśle polityka PiS

Na apel kandydata PiS na prezydenta Poznania odpowiedziało niewiele osób. Jeśli już, to były to komentarze głównie negatywne. - Przeproś za PiS - to tylko jeden z nich. - Złodzieje, którzy okradali Polskę mówią o łamaniu prawa - dodał inny internauta. Inny z komentujących pyta - Kto rządził przez ostatnie 8 lat? - czy Czerwińskiego czeka frekwencyjna klapa?

Kim jest Zbigniew Czerwiński?

O tym, że Zbigniew Czerwiński został kandydatem PiS w wyborach na prezydenta Poznania pisaliśmy już w środę, 14 lutegoUrodził się 63 lata temu w lubuskim Rzepinie, od czasów studenckich związany jest z Poznaniem. Od kilku kadencji jest radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Wieczorny Express - Jacek Jaśkowiak
Źródło: Zbigniew Czerwiński zapowiada manifestację w Poznaniu. Kandydat PiS krytykowany przez mieszkańców

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki