Zboczony kucharz ugniatał ciasto penisem! Co mu grozi za to PERWERSYJNE wideo?

2021-01-20 12:03 bm bw
Zboczony kucharz ugniatał ciasto penisem! Co mu grozi za to PERWERSYJNE wideo?
Autor: Datazone.com Zboczony kucharz ugniatał ciasto penisem! Co mu grozi za to PERWERSYJNE wideo?

Historia z jednej z pizzerii w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie) wzburzyła wiele osób. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać nagiego kucharza, który uprawia stosunek seksualny z... ciastem do pizzy. Czy mężczyźnie grozi jakaś kara? Sanepid dokładnie sprawdzi, co działo się w lokalu.

Murowana Goślina. Napalony nagi kucharz ugniatał ciasto penisem!

W erotycznym serwisie randkowym znalazło się wideo, na którym widać jak zupełnie nagi mężczyzna ugniata penisem ciasto do pizzy! Szybko okazało się, że to nagranie pochodzi z jednej z pizzerii z Murowanej Gośliny. Zresztą mamy nagranie z całego zajścia.

Poniżej wideo opisujemy, co może grozić mężczyźnie.

Napalony kucharz zgwałcił ciasto do pizzy! Mamy nagranie. Wszystko widać!

Murowana Goślina. Napalony nagi kucharz ugniatał ciasto penisem! Co na to Sanepid?

"Super Express" ustalił, o którą pizzerię w Murowanej Goślinie chodzi. Jej konto na Facebooku zostało już usunięte, a numer podany na stronie internetowej nie odpowiada. Internauci i klienci pizzerii są zbulwersowani i piszą, że całą sprawę zgłoszą do Sanepidu oraz na policję. Czy ktoś to zrobił?

- Do tej pory nie wpłynęło do nas żadne zawiadomienie w tej sprawie. Chcemy jednak sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy było naruszenie przepisów sanitarno-higienicznych - przekazała Cyryla Staszewska, rzecznik poznańskiego Sanepidu.

Jeśli okaże się, że doszło do naruszenia przepisów, to lokalowi grozi jedynie mandat.

Policjanci także nie otrzymali żadnego zgłoszenia w tej bulwersującej sprawie. Mężczyźnie widocznemu na nagraniu nie grozi praktycznie żadna kara. Za nieobyczajny wybryk w miejscu publicznym można otrzymać mandat w wysokości 1500 złotych. Większą karą jest jednak wstyd, którego najadł się przed znajomymi i rodziną.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE