Brutalnie zgwałcił i wrzucił do kontenera

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express

Zgwałcił znajomą, a jej ciało wrzucił do śmietnika! Ruszył proces bestii ze Środy Wielkopolskiej

2022-07-06 19:40

Najpierw brutalnie zgwałcił swoją znajomą, a potem jej ciało wrzucił do kontenera przy Biedronce! Kobieta zmarła, a Tomasz B. stanął właśnie przed Sądem Okręgowym w Poznaniu. Grozi mu dożywocie, bo zbrodnia była wyjątkowo okrutna. Szczegóły w artykule.

Gdy poznali się na dworcu, nic jeszcze nie wskazywało na to, że finał tej historii będzie tak dramatyczny. 47-latka przyjechała do Tomasza B. do Środy Wlkp. z Poznania. Niestety w nocy z 5 na 6 grudnia ubiegłego roku doszło do potwornej zbrodni. Mężczyzna rzucił się na swoją znajomą i brutalnie ją zgwałcił. To był jednak dopiero początek festiwalu nienawiści i agresji. Mężczyzna, który już wcześniej miał konflikt z prawem, bo rok wcześniej wyszedł z więzienia za rozbój, skatował swoją znajomą, a jej do połowy rozebrane ciało przeciągnął ze swojego mieszkania przez ulicę do kontenera przy markecie. Wszystko nagrały kamery monitoringu, więc dotarcie do sprawcy nie było trudne.

40-latkowi prokuratura postawiła zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, w warunkach multirecydywy. Oznacza to, że grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd ze względu na drastyczne okoliczności zbrodni utajnił proces.

Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE