Zrobił sobie dobrze na oczach 11-latki! Wystraszona dziewczynka o wszystkim opowiedziała

2022-05-11 18:15
Zrobił sobie dobrze na oczach 11-latki! Wystraszona dziewczynka o wszystkim opowiedziała
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Zrobił sobie dobrze na oczach 11-latki! Wystraszona dziewczynka o wszystkim opowiedziała

Szokujące wydarzenia na terenie gminy Szamotuły w Wielkopolsce. 20-letni mężczyzna obnażył się przed 11-letnią dziewczynką i prezentował jej inną czynność seksualną. Sprawa została zgłoszona na policję, która szybko ustaliła sprawcę tego paskudnego czynu!

Do zdarzenia doszło w środę (4 maja) na terenie gminy Szamotuły. Miejscowi policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z miejscowości doszło do paskudnego czynu. - Nieznany mężczyzna, który jechał samochodem, zatrzymał się koło 11-letniej córki zgłaszającej. Nastolatka szła na autobus szkolny. Nieznajomy zapytał ją o drogę, a w trakcie rozmowy obnażył się i prezentował nieletniej inną czynność seksualną - opowiada asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP w Szamotułach.

CZYTAJ: Poznań: Wyciągnął PENISA przed młodą kobietą. Zrobił coś OBLEŚNEGO i namawiał do złego

Wystraszona dziewczynka odeszła od samochodu, a także poinformowała o tym fakcie rodziców, którzy ustalili świadka zdarzenia. - W trakcie pracy nad sprawą, policjanci sprawdzili zapisy monitoringu w pobliżu miejsca przestępstwa oraz przesłuchali wskazanego świadka zdarzenia, ale sam sprawca, jak i numery rejestracyjne samochodu, którym jechał, początkowo nie były znane - tłumaczy asp. Chuda. Ostatecznie na podstawie analizy zebranych w sprawie materiałów, policjanci natrafili na jego trop. - Podejrzany to 20-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mężczyzna został zatrzymany w dniu 7 maja. Usłyszał zarzuty prezentowania małoletniej wykonania czynności seksualnej w celu swojego zaspokojenia - dodaje asp. Chuda.

20-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE