Zwłoki ojca i jego córeczki w mieszkaniu! Makabra w Swarzędzu

2022-04-04 19:41
Ojciec i córka. Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Shutterstock Ojciec i córka. Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne doniesienia ze Swarzędza (woj. wielkopolskie). W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny i jego 7-letniej córki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy wyjaśniają przyczynę ich śmierci.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek (4 kwietnia), około godz. 15:00. W mieszkaniu przy ul. Raczyńskiego w Swarzędzu znaleziono zwłoki dwóch osób: dorosłego mężczyzny oraz jego córki! - Policjanci około godziny 15 poprosili strażaków o pomoc przy otworzeniu drzwi. Były tam zwłoki mężczyzny oraz jego 7-letniej córki - mówi w rozmowie z "Super Expressem" mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Na miejscu cały czas pracują policjanci. - Trwają oględziny ekspertów. Równolegle grupa kryminalna i dochodzeniowa docierają do rodziny, znajomych oraz sąsiadów, aby ustalić, co tam się wydarzyło - dodaje mł. insp. Borowiak. Więcej w tej sprawie powinniśmy wiedzieć we wtorek.

Śmierć ojca i córki to nie jedyne makabryczne odkrycie w ostatnim czasie w województwie wielkopolskim. W Działyniu koło Gniezna znaleziono ciało babci i jej niepełnosprawnego wnuka. Kobieta opiekowała się wnukiem od małego. Jakub w marcu skończył 18 lat i miał całe życie przed sobą. Reporterka "Super Expressu" ustaliła, że jego babcia rzeczywiście powiesiła chłopca w chlewie, a potem odebrała sobie życie. - Prokurator wezwany na miejsce stwierdził zgon dwóch osób. Bierzemy pod uwagę wersję, że doszło do rozszerzonego samobójstwa - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

Sonda
Czy dokonałaś/eś kiedykolwiek makabrycznego odkrycia?
Grób Patrycji, która popełniła samobójstwo wieszając się na winogronie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE