Ojciec i córka. Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Shutterstock Ojciec i córka. Zdjęcie ilustracyjne

Zwłoki ojca i jego córeczki w mieszkaniu! Makabra w Swarzędzu

2022-04-04 19:41

Tragiczne doniesienia ze Swarzędza (woj. wielkopolskie). W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki mężczyzny i jego 7-letniej córki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy wyjaśniają przyczynę ich śmierci.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek (4 kwietnia), około godz. 15:00. W mieszkaniu przy ul. Raczyńskiego w Swarzędzu znaleziono zwłoki dwóch osób: dorosłego mężczyzny oraz jego córki! - Policjanci około godziny 15 poprosili strażaków o pomoc przy otworzeniu drzwi. Były tam zwłoki mężczyzny oraz jego 7-letniej córki - mówi w rozmowie z "Super Expressem" mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Na miejscu cały czas pracują policjanci. - Trwają oględziny ekspertów. Równolegle grupa kryminalna i dochodzeniowa docierają do rodziny, znajomych oraz sąsiadów, aby ustalić, co tam się wydarzyło - dodaje mł. insp. Borowiak. Więcej w tej sprawie powinniśmy wiedzieć we wtorek.

Śmierć ojca i córki to nie jedyne makabryczne odkrycie w ostatnim czasie w województwie wielkopolskim. W Działyniu koło Gniezna znaleziono ciało babci i jej niepełnosprawnego wnuka. Kobieta opiekowała się wnukiem od małego. Jakub w marcu skończył 18 lat i miał całe życie przed sobą. Reporterka "Super Expressu" ustaliła, że jego babcia rzeczywiście powiesiła chłopca w chlewie, a potem odebrała sobie życie. - Prokurator wezwany na miejsce stwierdził zgon dwóch osób. Bierzemy pod uwagę wersję, że doszło do rozszerzonego samobójstwa - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

Sonda
Czy dokonałaś/eś kiedykolwiek makabrycznego odkrycia?
Grób Patrycji, która popełniła samobójstwo wieszając się na winogronie