hulajnoga

i

Autor: pixabay

Zygzakiem na hulajnogach pod komendą policji. Prosili się o mandat! Zapłacą po 2,5 tys. złotych

2022-09-23 14:28

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów z Gniezna (woj. wielkopolskie), kiedy jechali hulajnogami elektrycznymi w pobliżu komendy. Mężczyźni nie zachowywali równego toru jazdy, czym wzbudzili zainteresowanie policjantów. Okazało się, że mężczyźni byli pijani.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w Gnieźnie. Jak podała miejscowa policja, funkcjonariusze drogówki zauważyli dwóch mężczyzn jadących na hulajnogach elektrycznych ul. Papieża Jana Pawła II, czyli w pobliżu ich jednostki.

Styl ich jazdy wskazywał, że mogą być pod wpływem alkoholu. - Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Podczas prowadzonej interwencji wobec 26-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno i 32-letniego gnieźnianina policjanci wyczuli woń alkoholu. Wynik badania stanu trzeźwości młodszego wykazał ponad 0,5 promila alkoholu, za to starszy miał prawie 2 promile – wskazała policja.

Mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 2,5 tys. złotych.

Protest pod szpitalem przy Borowskiej we Wrocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE