Fani motoryzacji i nie tylko pomogą bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Skaryszewie!

2019-10-17 14:24
Fani motoryzacji i nie tylko pomogą bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Skaryszewie!
Autor: pixabay.com

W piątek, 25 października, po raz 3 odbędzie się zbiórka karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt przebywających w schronisku w Skaryszewie.

- W czasie zbiorki będziemy zbierać koce, obroże, smycze, przysmaki dla psów i kotów, karmę z jak najmniejsza ilością zbóż, worki na śmieci, płyny do mycia misek i podłóg - mówi Paweł Wójcicki, przedstawiciel klubu BMW E39 Official Group.

W tym roku po raz pierwszy za sprawą Dawida Dżonia będzie można dołożyć do puszki swoją cegiełkę.

- W schronisku każdy grosz się przyda m.in. na długie i kosztowne leczenie psiaków oraz inne bieżące wydatki. Puszka zostanie komisyjnie otwarta przez władze schroniska - dodał Dawid Dżoń, klub Dobre bo Włoskie.

Zbiórka odbędzie się w 25 października o godzinie 20:00 przy markecie budowlanym Obi przy ulicy Mireckiego 14. Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku "Spot Fanów Motoryzacji Dla Zwierząt Ze Schroniska W Skaryszewie". 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE