Gielniów. Nie żyje 23-latek, druga osoba ranna! UTRUDNIENIA na DK nr 12 po zderzeniu ciężarówek [ZDJĘCIA]

Gielniów. Nie żyje 23-latek, druga osoba ranna! UTRUDNIENIA po zderzeniu ciężarówek [ZDJĘCIA]
Autor: Punkt Informacji Drogowej GDDKiA W Gielniowie na drodze krajowej nr 12 zderzyły dwa ciężarówki. Na miejscu zginął 23-latek prowadzący DAF-a, a kierujący volvo 70 został ranny i trafił do szpitala

W Gielniowie na drodze krajowej nr 12 doszło w poniedziałek do poważnego wypadku, w którym zginął 23-latek, a inny kierowca został ranny i trafił do szpitala. Pierwszy z mężczyzn prowadził ciężarowego DAF-a i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu volvo z naczepą 70-latkowi, doprowadzając do zderzenia. Na miejscu do tej pory są utrudnienia, bo wyłączony jest pas ruchy w kierunku Radomia.

W Gielnowie w powiecie przysuskim doszło do wypadku, w którym zginął 23-latek, a drugi kierowca został ranny i trafił do szpitala. W poniedziałek ok. godz. 18 pierwszy z mężczyzn, który prowadził ciężarowego DAF-a, nie ustąpił pierwszeństwa 70-latkowi kierującemu volvo z naczepą 70-latkowi. Ciężarówki zderzyły się, a 23-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego zginął na miejscu. 70-latek z powiatu krośnieńskiego odniósł obrażenia ciała, ale nie wiadomo jak poważne, i został zabrany do szpitala.

Po wypadku w Gielniowie na drodze krajowej nr 12 nadal są utrudnienia, bo zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia i ruch odbywa się wahadłowo. Obie ciężarówki nie zostały jeszcze usunięte z miejsca zdarzenia, a w z związku z tym, że jedna z nich przewoziła melasę cukrową, trzeba ją jeszcze przepompować do innego pojazdu. Sprawą wypadku w Gielniowie na drodze krajowej nr 12 zajęła się Prokuratura Rejonowa w Przysusze.

Gielniów. Nie żyje 23-latek, druga osoba ranna! UTRUDNIENIA po zderzeniu ciężarówek [ZDJĘCIA]

MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest ta piękna dziewczyna w złotych trzewikach?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!