Koronawirus. Podróżowałeś 19 marca autobusem FlixBus? Sanepid poszukuje pasażerów trasy Warszawa-Zakopane, przez Radom!

2020-03-26 8:04
Flixbus
Autor: materiały prasowe Flixbus

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie poszukuje pasażerów, którzy podróżowali autobusem relacji Warszawa-Zakopane w czwartek, 19 marca. U jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID 19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie.

Sanepid w Krakowie poszukuje pasażerów, którzy podróżowali autobusem relacji Warszawa-Zakopane przez Radom, Kielce oraz Kraków. Autobus odjeżdżał z Warszawy o godzinie 23:45. U jednego z podróżnych wykryto zarażenie COVID-19. Pasażerowie, którzy podróżowali autobusem powinni skontaktować się ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną odpowiednią do swojego miejsca zamieszkania. Wszyscy pasażerowie podróżujący autobusem tej relacji powinni poddać się kwarantannie.

Do sprawy odnieśli się przedstawiciele przewoźnika.FlixBus na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych. Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy w dniu 19.03.2020 r. podróżowali autobusem relacji Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków - wyjazd z Warszawy o godz. 23.45 o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID-19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie krakowskiego sanepidu.

CZYTAJ TAKŻE >>> TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!
CZYTAJ TAKŻE >>> Czy przyjście lata zatrzyma koronawirusa?
ZOBACZ >>> Lekarz przez telefon wystawi ci zwolnienie i receptę. Jak to działa?

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.