Koronawirus w Polsce. Zakażenia pojawiły się w trzech radomskich szkołach!

2020-09-25 11:56 Magdalena Król
Koronawirus w Polsce. Zakażenia pojawiły się w trzech radomskich szkołach!
Autor: pixabay.com

Dwie szkoły średnie oraz jedna podstawowa prowadzą nauczanie hybrydowe. Jest to związane z pojawieniem się koronawirusa w tych placówkach. W jednej ze szkół zakażony jest uczeń, a w dwóch kolejnych nauczycielki.

Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa otrzymała nauczycielka z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego przy ul. Warszawskiej. Objętych kwarantanną zostało tam 150 osób. Dodajmy, że do placówki uczęszcza 250 uczniów. Zakażenia pojawiły się również w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu. Obecność koronawirusa potwierdzono u jednej z nauczycielek. Uczniowie, którzy mieli z nią lekcje zostali skierowani. Jest to 45 osób.

Z kolei w III Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Dionizego Czachowskiego, pozytywny wynik na obecność koronawirusa otrzymał jeden z uczniów, a 47 osób zostało skierowanych na kwarantannę. Przypomnijmy, że do piątku, 25 września, zajęcia w formie hybrydowej są prowadzone w Publicznych Przedszkolach nr 9 oraz 15.

Super Raport 24.09 (Goście: Ryszard Czarnecki - europoseł PiS, Robert Winnicki z Konfederacji oraz wirusolog prof. Włodzimierz Gut)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.