Pijany jak bela jeździł po drodze. Potem wjechał w ogrodzenia kościoła!

2020-04-09 7:49 MK
Pijany jak bela jeździł po drodze. Potem wjechał w ogrodzenia kościoła!
Autor: Policja Pijany jak bela jeździł po drodze. Potem wjechał w ogrodzenia kościoła!

We wtorek, 7 kwietnia, wieczorem kierujący volkswagenem wjechał w ogrodzenie kościoła. 31-letni kierowca miał prawie 2,5 promila alkoholu organizmie. Teraz kierującemu za jazdę po alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia, minimum 5 tys. zł grzywny oraz zatrzymanie prawa jazdy.

We wtorek o godzinie 20.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu otrzymał zgłoszenie o tym, że w Tczowie kierujący osobówką uszkodził ogrodzenie kościoła. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy ustalili, że 31-letni kierujący volkswagenem jadąc w stronę Rawicy stracił panowanie nad pojazdem, po czym przejechał przez chodnik, ścinając znak i uderzył w ogrodzenie kościoła. Od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 31-latka wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz kierującemu za jazdę po alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia i minimum 5 tys. zł grzywny oraz zatrzymanie prawa jazdy.

- Apelujemy, aby każdy reagował na niebezpiecznie zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy, nawet anonimowo pod numerem telefonu 112 lub 997 może powiadomić najbliższą jednostkę Policji, o takim fakcie – powiedział asp. Krzysztof Gregorczyk ze zwoleńskiej policji.

Kolejne pielęgniarki z koronawirusem. Mają wyniki! [PROSTO Z ZAKAŹNEGO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.