Po zderzeniu z ciężarówką auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie miał żadnych szans

i

Autor: Twitter, Policja Mazowsze Po zderzeniu z ciężarówką auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie miał żadnych szans

Przerażająca śmierć

Po zderzeniu z ciężarówką auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie miał żadnych szans

2023-08-22 11:15

Sceny jak z horroru na drodze krajowej numer 12. W miejscowości Podgóra w pow. radomskim osobowy opel zderzył się czołowo z ciężarówką. Auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie miał najmniejszych szans na ratunek. Zginął w potwornych okolicznościach. Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci.

Dramat pod Zwoleniem. Auto stanęło w ogniu

Informację o przerażającym wypadku na drodze krajowej numer 12 w miejscowości Podgóra potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” st. sierż. Jolanta Matejek z Wydziału Ruchu Drogowego radomskiej policji. - Osoba kierująca pojazdem marki Opel, prawdopodobnie mężczyzna, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Renault, jadącym z naczepą. W wyniku zdarzenia opel stanął w płomieniach - poinformowała policjantka.

Osobowe auto płonęło jak pochodnia! Nagranie udostępnione w mediach społecznościowych mrozi krew w żyłach. Kierowca nie miał najmniejszych szans na ratunek. Zginął w makabrycznych okolicznościach.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu tragedii policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zwoleniu. Funkcjonariusze będą ustalali tożsamość kierowcy opla. Stan jego zwłok po ugaszeniu pożaru nie pozwolił na szybkie dokonanie identyfikacji.

Kierujący ciężarówką 59-latek wyszedł z wypadku bez szwanku. - Był trzeźwy - zapewniła st. sierż. Jolanta Matejek.

Na DK12 po wypadku przez około 10 godzin panowały utrudnienia. Kierowcy kierowani byli na objazdy.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Źródło: Po zderzeniu z ciężarówką auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie miał żadnych szans