Radom. Co o koronawirusie mówi astrologia? To wina Saturna i Plutona!

i

Autor: CharlVera/cc0/Pixabay.com Zdaniem astrologów za epidemię koronawirusa odpowiada koniunkcja Saturna i Neptuna

Koronawirus. Kluczowy jest układ planet. Szokująca teoria

2020-03-05 12:43

Za każdym razem, gdy mieszkańców Ziemi dotykały epidemie, towarzyszył im niekorzystny układ planet. Za taki stan rzeczy zdaniem astrologów odpowiadały cztery planety: Neptun, Uran, Saturn i Pluton. Gdy ich położenie względem siebie można było określić w negatywnych aspektach, pojawiały się takie choroby, jak dżuma, cholera, wirus HIV i SARS, które dziesiątkowały całe populacje.

Jak czytamy w "Gwiazdy Mówią", epidemia koronawirusa to wina Saturna i Plutona. Obie planety znajdują się względem siebie w koniunkcji, czyli w tej samej linii. Taki sam układ planet - również w Koziorożcu - występował, gdy w VI w. n.e. dżuma Justyniana zdziesiątkowała ludność trzech kontynentów, w tym Europy i Azji. Podobnie było w 1983 r., gdy pojawił się wirus HIV, a wraz z nim epidemia AIDS.

Gdy w XIV w. dżuma zaatakowała po raz kolejny, Saturn wraz z Marsem były w opozycji do Plutona, który był dodatkowo w koniunkcji z Uranem w Baranie.

Podobnie jest z Jowiszem i Plutonem.

Jak czytamy w "Gwiazdy Mówią", planety miały również swój udział w epidemii cholery, która panowała w latach 1948-55. Pluton był wtedy z koniunkcji z Uranem w Baranie, czyli tak jak kilka wieków wcześniej. Z kolei grypie hiszpance, która tuż po I wojnie światowej pochłonęła według szacunków 50-100 mln ofiar, towarzyszyła koniunkcja Jowisza z Plutonem i Saturna z Neptunem, który był w opozycji z Uranem.

Saturn i Pluton znajdowały się ponownie w jednej linii (na granicy znaków Wagi i Skorpiona), gdy na świecie pojawił się SARS. Taki sam układ planet mamy obecnie, do czego dochodzi jeszcze koniunkcja Jowisza z Plutonem. Czy to one odpowiadają za koronawirusa?

Więcej informacji o niekorzystnych układach planet znajdziecie tutaj, ale zapraszamy też do śledzenia naszej RELACJI NA ŻYWO, gdzie informujemy już o naukowych metodach walki z koronawirusem.

Andrzej Duda pierwszy raz o koronawirusie w Polsce
Epidemia strachu i paniki. Co na to ekspert? Posłuchajcie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE