Ścięła włosy, aby pomóc kobietom po chemioterapii. Cudowny gest policjantki [ZDJĘCIA]

2020-04-07 14:15 MK

Kilkanaście tygodni temu podinsp. dr Aneta Pawlińska, naczelniczka Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu, ścięła włosy i oddała je Fundacji „Rak’n’Rolla” w ramach akcji „Daj Włos!”. Teraz otrzymała podziękowania.

Podinsp. dr Aneta Pawlińska, naczelniczka Laboratorium Kryminalistycznego KWP zs. w Radomiu, jest znana z tego, że nie przejdzie obojętnie obok ludzkiej tragedii i osób potrzebujących. Będąc jeszcze wiceszefową mazowieckich związkowców wielokrotnie angażowała się akcje charytatywne. Tym razem policjantka postanowiła ściąć kilkudziesięciocentymetrowe włosy i oddać je Fundacji „Rak’n’Rolla” w ramach akcji „Daj Włos!” i w ten sposób pomóc kobietom po chemioterapii. Teraz podinsp. dr Aneta Pawlińska otrzymała podziękowania.

Peruki z naturalnych włosów są refundowane przez NFZ do wysokości niewielkiego limitu, a ich cena jest wysoka. Dlatego od 9 lat Fundacja pomaga kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze - w Programie „Daj Włos!” otrzymują one peruki bezpłatnie, z włosów przekazanych od innych kobiet.

Super Raport 7.04 - Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Igor Tuleya

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.