Wierzbica: Piękna Ola zniknęła! Aleksandra Bień uciekła z ośrodka?

2021-10-20 22:44
Aleksandra Bień
Autor: Zaginieni przed laty/Facebook Wierzbica: Aleksandra Bień (16 l.) zaniknęła. Uciekła?

Aleksandra Bień (16 l.) od jakiegoś czasu przebywała w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy. Nagle zniknęła w ubiegły czwartek i ślad po niej zaginął. Gdzie jest 16-latka? Policja rozpoczęła poszukiwania, w akcję włączają się wolontariusze.

Zaginiona Aleksandra Bień (16 l.). Trwają poszukiwania 16-latki, która w ubiegły czwartek (16.10.2021) nagle zniknęła ze swojego tymczasowego miejsca pobytu - Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza. Wolontariusze z grupy "Zaginieni przed laty" precyzują, że Ola była w ośrodku od jakiegoś czasu. 

Felernego czwartku opuściła teren placówki nie zostawiając za sobą śladów. Nikomu nie powiedziała o swoich planach. Wiadomo, że 16-latka nie ma przy sobie telefonu, a w dniu zaginięcia była ubrana była w czerwoną kurtkę, czarną bluzę i czarne buty adidas. 

Zobacz też: Obcina psom palce i porzuca swoje ofiary na pewną śmierć. Oprawca pozostaje bezkarny

Aleksandra Bień (16 l.) rysopis zaginionej: 170 centymetrów wzrostu, długie brązowe włosy, brązowe oczy i szczupła budowa ciała.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Można też kontaktować się bezpośrednio z wolontariuszami z grupy poszukiwawczej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE