102 urodziny Pani Stanisławy z Dubiecka: "Niezwykle ciepła i skromna" [GALERIA]

2023-02-03 7:43

Wielu z nas marzy, by przeżyć 100 lat. Niewielu się to udaje. Wśród tych szczęśliwców znalazła się mieszkanka Dubiecka, która 1 lutego obchodziła 102 urodziny! Ten zacny jubileusz z Panią Stanisławą świętowało mnóstwo gości.

O tej pięknej uroczystości poinformowało Miasto i Gmina Dubiecko, którego przedstawiciele odwiedzili jubilatkę.

-Niezwykły​ jubileusz​ 102​ rocznicy urodzin. Niewielu z nas ma zaszczyt​ doczekać setnych urodzin, a co dopiero 102 rocznicy urodzin. Taki wiek ukończyła właśnie pani​ Stanisława Nowak z Dubiecka, która od niedawna przebywa w​ Domu Pogodnej​ Starości im Św. Brata Alberta w Dynowie.​ Z tej wyjątkowej okazji na zaproszenie ​ i w towarzystwie kierownictwa tejże placówki panią Stanisławę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych -czytamy w relacji.

Wśród gości znalazł się burmistrz​ Dynowa Zygmunt Frańczak oraz burmistrz Miasta i Gminy Dubiecko  Jacek​ Grzegorzak. ​ Podczas imprezy urodzinowej, w której uczestniczyli pracownicy Domu Pogodnej Starości był urodzinowy tort, dmuchanie świec i masa życzeń. Goście przynieśli kwiaty i upominki

- Pani Stanisława to osoba niezwykle ciepła i skromna. Wśród pracowników ośrodka cieszy się ogromną sympatią.​ Jej życie jest skarbnicą cennych wspomnień i doświadczeń, o których Jubilatka chętnie opowiada. Pomimo​ swojego zacnego wieku, cieszy się dobrą formą. Raz​ jeszcze​ serdecznie gratulujemy pani Stanisławie tak pięknego jubileuszu, a na kolejne lata życzymy wszelkiej pomyślności, życzliwości oraz kolejnych jubileuszy w dobrym zdrowiu- czytamy w komunikacie urzędu.  

Kameleon Kajek w poważnych tarapatach