Horror

18-letni nożownik ze Stalowej Woli zatrzymany! Poszło o dziewczynę?

2023-06-15 9:24

Do scen mrożących krew w żyłach doszło w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Nożownik w środę (14 czerwca 2023) ciężko ranił mężczyznę, po czym uciekł! 18-latek został zatrzymany przez policję, dziś (czwartek, 15 czerwca 2023) ma został przesłuchany.

Dramat rozegrał się w Stalowej Woli na Podkarpaciu. W środę (14 czerwca 2023) 18-latek miał zaatakować nożem innego mężczyznę i uciec! Jak podaje Polska Agencja Prasowa, 18-latek został już zatrzymany.

Jak poinformował PAP w czwartek rano (15 czerwca 2023) szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli prok. Adam Cierpiatka powodem ataku na 28-letniego mężczyznę była zazdrość o dziewczynę. Dodał, że 18-latek zostanie w czwartek przesłuchany i zostanie mu ogłoszony zarzut usiłowania zabójstwa.

Jak poinformowała w czwartek rano Polską Agencję Prasową oficer prasowy stalowowolskiej policji mł. aspirant Małgorzata Kania, 18-letni nożownik został zatrzymany w środę (14 czerwca 2023) późnym wieczorem na terenie Stalowej Woli, w pobliżu komendy policji. Jak dodała, to mieszkaniec pow. stalowowolskiego. Zastrzegła jednocześnie, że na obecną chwilę nie może powiedzieć nic więcej.

Potwierdziła, że zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała w środę o godz. 17.35, i że ofiara nożownika w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Według lokalnych mediów do ataku doszło w garażach za blokami przy ul. Ks. Popiełuszki. 18-latek zaatakował nożem innego mężczyznę, raniąc go w klatkę piersiową i szyję, po czym zbiegł.

Świadkami zdarzenia były dwie dziewczyny, które wezwały pomoc. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Chciał ukraść podest dla wózków inwalidzkich. Przyłapały go kamery
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?