23-letnia Asia z Lubaczowa toczy walkę z rakiem. Pomożecie?

2017-02-02 11:26

Jeszcze rok temu Asia była szczęśliwą studentką weterynarii. Problemy ze zdrowiem zaczęły się od bólu kręgosłupa. Nikt nie przypuszczał, że to nowotwór.   

Asia z Lubaczowa potrzebuje Waszej pomocy

i

Autor: Archiwum serwisu Asia z Lubaczowa potrzebuje Waszej pomocy

Zaczęło się rok temu. Asia, szczęśliwa studentka weterynarii, zaczęła odczuwać ból kręgosłupa, który szybko się nasilał. Niestety, lekarze nieprędko postawili właściwą diagnozę - mięsak Ewinga prawego dołu biodrowego, przez co guz mocno się rozrósł i stał się nieoperacyjny. 23-latka zmagała się z ogromnym bólem i niedowładem nogi. 

Dziś Asia z Lubaczowa ma za sobą trzynaście dawek kilkudniowych chemii w warszawskim Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie i radioterapię:

- To niełatwa sprawa, gdy choroba dotyka, kiedy jeszcze prawie niczego w życiu nie zdążyło się zrobić, gdy tyle jest jeszcze do odkrycia, do doświadczenia, do powiedzenia. Mogę jedynie uparcie z nią walczyć oraz polegać na wsparciu jakie dają rodzina i przyjaciele - mówi w rozmowie z Fundacją Rak'n'Roll. 

Dziewczyna pilnie potrzebuje finansowego wsparcia, które umożliwi dojazdy do Warszawy i rehabilitację. 

Pieniądze na ten cel można wplacać na imienne subkonto o nr: 47 1140 2017 0000 4702 1307 3704, z dopiskiem „dla Asi Sz.”
Można również wesprzeć Asię przekazując swój 1% – KRS 0000 33 88 03, cel szczegółowy „dla Asi Sz.”. 
Informacja dla osób wpłacających z zagranicy:
Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie
Numer BIC  BREXPLPWMBK
IBAN: PL 47 1140 2017 0000 4702 1307 3704

Zobacz też: Zobacz Rzeszów oczami vlogera: Jak stolicę Podkarpacia widzą na YouTube? [WIDEO]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki