4-miesięczna dziewczynka zatrzaśnięta w aucie w Strzyżowie! Policjaci uratowali niemowlę

i

Autor: congerdesign/ Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

4-miesięczna dziewczynka zatrzaśnięta w aucie! Policjaci uratowali niemowlę w Strzyżowie

2020-07-31 8:41

Do zdarzenia doszło na jednej ze strzyżowskich ulic. Mieszkanka powiatu strzyżowskiego powiadomiła policjantów, że zatrzasnęła swoją 4-miesięczną córeczkę w samochodzie. Policjanci wybili szybę i uratowali dziewczynkę. Dziecku na szczęście nic się nie stało.

W czwartek (30 lipca) rano, 33-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego powiadomiła policjantów, że zatrzasnęła swoją 4-miesięczną córeczkę w samochodzie. Kobieta zaparkowała volkswagena, wyjęła kluczyk ze stacyjki, po czym nieopatrznie położyła kluczyk na siedzeniu. Kiedy wysiadła z auta, centralny zamek zatrzasnął drzwi. W środku zostało niemowlę!

Zobacz też: Rzeszów. ZGWAŁCIŁ 22-latkę. Zapytał o drogę, ZWABIŁ ją do auta i wywiózł

Nie było ani chwili do stracenia - robiło się coraz cieplej. Przerażona matka wezwała pomoc. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce nie mieli innego wyjścia, musieli rozbić jedną z szyb samochodu. Dziecku nic się nie stało i nie wymagało pomocy lekarskiej.

- Pamiętajmy - pozostawienie dziecka, osoby starszej, czy zwierzęcia w zamkniętym samochodzie podczas upału, stwarza dla nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Wnętrze samochodu rozgrzewa się bardzo szybko i panuje w nim temperatura znacznie wyższa niż na zewnątrz. - apeluje policja.

CBŚP zatrzymało 23-latka podejrzanego o przygotowania do uprowadzenia dziecka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE