Bajkowa zima w Bieszczadach zapiera dech w piersiach. Internauci nie kryją zachwytu [ZDJĘCIA]

i

Autor: Nadleśnictwo Stuposiany Bajkowa zima w Bieszczadach zapiera dech w piersiach. Internauci nie kryją zachwytu

Bajkowa zima w Bieszczadach zapiera dech w piersiach. Internauci nie kryją zachwytu [ZDJĘCIA]

2021-12-03 11:41

W Bieszczadach już zima. I to jaka! Takiego klimatu nie znajdziecie w żadnym innym miejscu w Polsce. Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem opublikowało na Facebooku zdjęcia z Nadleśnictwa Stuposiany. Fotografie są magiczne, a internauci są zgodni: „jak z bajki!”.

Jeśli chcesz poczuć zimowy klimat, zdecydowanie warto zobaczyć te zdjęcia. W Bieszczadach nawet zwykły śnieg potrafi sprawić, że czujemy klimat jak z bajki. Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem opublikowało dziś (piątek, 3 grudnia) w mediach społecznościowych zdjęcia z Nadleśnictwa Stuposiany, opisując: „ ... i zaatakowała”. Chodzi oczywiście o zimę, która w Bieszczadach jest magiczna. Internauci nie kryją zachwytu: „Cudownie..bajecznie” ; „Piękne Bieszczady”, „Jak z bajki. Trochę zazdroszczę” - to tylko niektóre z komentarzy. Nic dziwnego, zdjęcia zapierają dech w piersiach i sprawiają, że ma się ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, by zobaczyć ten piękny, bajkowy krajobraz na własne oczy.

Zobacz też: Rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady. Położna odbiera domowe porody

Zima chociaż przepiękna, może być groźna. Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, w Bieszczadach panują dziś trudne warunki dla turystów, w niektórych miejscach szlaki są śliskie. W dodatku w górnych partiach Bieszczad obowiązuje pierwszy w pięciostopniowej, rosnącej skali - stopień zagrożenia lawinowego. Leży od 25 cm do pół metra śniegu.

Zdjęcia zobaczysz tutaj: Bajkowa zima w Bieszczadach zapiera dech w piersiach [ZDJĘCIA]

Położna Bieszczadów
Sonda
Często jeździsz w Bieszczady?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE