ZÓŁW

i

Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Żółw lamparci Romeo pochodzi z Afryki Subsaharyjskiej

Bocian Radek nawiązał kontakty z dawnych czasów. Teraz jego zorganizowana grupa przestępcza ma charakter zbrojny!

2020-08-25 15:50

Bocian Radek z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu jest znany w półświatku przestępczym jako szef zorganizowanej grupy przestępczej. W której skład wchodzi jeszcze kura Grażyna i inni nierozpracowani członkowie drobiowego gatunku, którzy wspólnie i porozumieniu okradają inne zwierzęta z obiadów! Niestety funkcjonariusze przekazali niepojące wieści. Jak ustalili Bocian Radek odnowił swoje nielegalne kontakty z Afryki i do swojego gangu werbuje żółwia Romea. Jeśli „Skorupa” przyjmie propozycje „Długodziobego” na terenie lecznicy będziemy mieć zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym.

O występkach bociana Radka i jego współtowarzyszki kury Grażyny pisaliśmy już wielokrotnie. Gang drobiowy niestety rośnie w siłę i każdego dnia szabruje obiady zwierzęcym dzieciakom z Lecznicy. W dodatku  ofiarami padają maluchy z różnych gatunków! Co najbardziej martwi funkcjonariuszy operacyjnych badających sprawę gangu długodziobego?

–Pomaga mu tak wiele osób, kibicuje tylu ludzi, że  jego występki często są bagatelizowane. Ba! Do przestępstw dochodzi nawet za społecznym przyzwoleniem i aprobatą! Kiedy kura Grażyna okradała liski ludzie skandowali, że to odwet  za wszystkie splądrowane kurniki przez lisy! Jest naprawdę ciężko- przyznał nieoficjalnie jeden z funkcjonariuszy badających sprawę.

Jak dowiedzieliśmy się od mundurowego Radzio odświeżył stare interkontynentalne znajomości. Już wczesnej spędzał zimy w Afryce i to tam najprawdopodobniej poznał żółwia Romea. Kim jest Romeo, ps. „Skorupa”? To żółw lamparci -zamieszkuje Afrykę Subsaharyjską. Ten który trafił do Ośrodka Rehabilitanci Zwierząt Chronionych „(…)został znaleziony w miejscowości Bratkowice. Osobnik starszy z przerostem pazurów i według badania RTG ma kamienie w nerkach ..czyli kamica ..częsta choroba(…).- czytamy w kartotece „Skorupy”. Dlaczego jest tak groźny? Żółw może nie jest najszybszy, ale jego pancerz pozwoli gangowi drobiowemu skutecznie się bronić przed tymi, którym kradną jedzenie! Jeżeli Romeo przystanie na propozycję bociana Radka i dołączy do Gangu drobiowego w przemyskim Ośrodku policjanci będą rozpracowywać nie zwykłych rabusiów, a zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym!   Romeo do Lecznicy trafił na razie na 14 dni, jeśli nie zgłosi się po niego właściciel, Skorupa zostanie tam na dłużej, a to wiąże się z poważnym konsekwencjami. W klinice brakuje jedzenia dla chorych sierotek i rannych zwierząt, a te muszą coś jeść każdego dnia. Jeśli gang długodziobego urośnie w siłę i stanie się bokówką militarną o jedzenie dla innych będzie jeszcze trudniej!  

Zobacz też: Zorganizowana grupa przestępcza w przemyskiej lecznicy! Kura Grażyna okradła lisa! [GALERIA]

Policjanci rozpracowują szajkę. Jednak ciągle ktoś psuje im szyki! Funkcjonariusze podejrzewają, że Radzio ma jeszcze dłuższy dziób niż się wszystkim wydaje! Nie bez powodu stoi na czele gangu drobiowego. Będziemy na bieżąco monitorować rozwój zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym na terenie Ośrodka w Przemyślu. Na razie potrzeba jedzenia, żeby zasypać długodziobego i chociaż na chwilę  dać odetchnąć innym mieszkańcom Lecznicy.

Wyciągnęli bocianowi drut ze skrzydła, żeby poleciał do Afryki

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarapcie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE