Zorganizowana grupa przestępcza w przemyskiej lecznicy! Kura Grażyna okradła lisa! [GALERIA]

2020-08-05 17:20 Beata Olejarka
KURA LIS
Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu Kura Grażyna i poszkodowane lisie dziecko

To się w głownie nie mieści! W Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu ciągle dochodzi do kradzieży! Najpierw złapany na gorącym uczynku został Bociek Radzio. To znany w lokalnym środowisku celebryta i złodziejaszek. Potem w jego ślady poszła kura Grażyna, która jak swój guru na długich czerwonych nogach okradła dziecko z jedzenia! Służby pracujące na terenie Ośrodka już rozpracowały szefów zorganizowanej grupy przestępczej grasującej na tym terenie. Sprawa na charakter rozwojowy.

Niedawno informowaliśmy o Bocianie Radku, który zakradł się do malutkich kun i ograbił osierocone dzieci z obiadu. Ptak, którego znakiem charakterystycznym jest długi czerwony dziób i równie długie nogi w tym samym kolorze nigdy nie chodził z pustym brzuchem! Znany w Ośrodku złodziejaszek stał się celebrytą. Tak bardzo pasowało mu życie w blasku reflektorów że z swojego niechlubnego zajęcia zrobił stałe źródło dochodów w postaci smakołyków. Co gorsza swoim zachowaniem zaskarbił sobie liczne grono fanów, którzy kibicowali mu i gotowi byli uiścić kaucję i dorzucić drobne na wyżywienie Radzia, a nawet opłacić mu prawników,  gdy ten został zamknięty w areszcie! W końcu stało się to czego można było się spodziewać. Radzio gdy tylko wyszedł zza krat przygruchał  sobie całą grupę przestępcza na czele której stanął nikt inny, jak sam „Czerwonodzioby”.

Jego szajka szybko rozpanoszyła się po przemyskim ośrodku i śledczy natychmiast ujawnili koleje udane próby kradzieży. Tym razem bezwzględną złodziejką okazała się kura Grażyna, która również została przyłapana przez pracowników lecznicy na gorącym uczynku.

Grażynka wykorzystała przetestowaną przez swojego mentora metodę. Najpierw zagadywała i kręciła się obok klatki lisiego dziecka, potem w mgnieniu oko wsadziła łeb pomiędzy metalowe pręty i ukradła obiad małej lisiej sierotce! Lis nie zareagował w porę i szybko pożegnał się ze smakołykiem. Grażyna, albo  nie zdawała sobie sprawy  kogo okrada, a lisek był tak zaskoczony tym zdarzeniem, że  w ogóle nie zareagował, lub też zorganizowana grupa przestępcza podkradająca dzieciom obiady jest już na tyle zuchwała, że robi takie rzeczy z premedytacją i świadomie! Śledczy są już na tropie pozostałych członków gangu "Czerwonodziobego".

Funkcjonariusze zgodnie twierdzą, że znają wielu lisich przestępców, którzy rabowali kurniki, ale pierwszy raz pracują nad sprawą, kiedy to kura okradła lisa! Sprawa  Zorganizowanej grupy  przestępczej „Czerwnonodziobego” ma charakter rozwojowy. Śledczy podejrzewają, że w ślad Radzia mogły pójść jeszcze inne zwierzęta  z rodziny ptakowatych i nie tylko…

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Mała tygrysica z wrocławskiego ZOO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.