Brzeźnica: Nie chciał "dmuchać". Konrad C. miał KOPAĆ w brzuch POLICJANTÓW!

2020-12-02 11:54 ap
Brzeźnica: Nie chciał dmuchać. Konrad C. miał KOPAĆ w brzuch POLICJANTÓW!
Autor: KWP Brzeźnica: Nie chciał "dmuchać". Konrad C. miał KOPAĆ w brzuch POLICJANTÓW!

Do zdarzenia doszło w Brzeźnicy na Podkarpaciu. Policjanci pojechali na interwencję w związku ze zgłoszeniem o pijanym kierowcy. Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec policjantów, a nawet... miał uderzać głową i kopać w brzuch!

Sprawę nadzoruje prokuratura. Do wydarzenia doszło 24 listopada w Brzeźnicy w woj. podkarpackim. Policjanci podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem o kierowcy, który nietrzeźwy miał prowadzić samochód. Na miejscu okazało się, że chodzi o Konrada C. Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu na obecność alkoholu, ale to nie wszystko...

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

Nielegalny salon gier w Szczecinie Dąbiu zlikwidowany

- Zaczął zachowywać się agresywnie wobec interweniujących funkcjonariuszy policji, znieważając ich słowami wulgarnymi, naruszając ich nietykalność cielesną poprzez m.in. zadanie uderzeń głową oraz kopanie w brzuch, a także kierując pod adresem funkcjonariuszy policji groźby karalne. -informuje Paweł Król, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Mężczyzna został przesłuchany, nie przyznał się do zarzutów. Za zarzucone podejrzanemu mu przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

-  W stosunku do Konrada C. zastosowano środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym w postaci dozoru Policji połączonego z obowiązkiem zgłaszania organowi dozorującemu o planowanych wyjazdach oraz z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych na odległość mniejszą niż 50 m. bez ich zgody. - informuje prokuratura.