Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?

2020-12-02 9:51 ap
Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?
Autor: KWP Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?

Do dramatu doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg o godz. 3.00 w nocy. Kierujący ciężarowym volvo nagle z jechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność... Niestety, mężczyzna zmarł.

Do tragicznej śmierci mężczyzny doszło dzisiaj (środa) w nocy przed godz. 3, na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie pracujących na miejscu wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne.  Jak informuje policja, mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Czytaj też: Koronawirus: NIE BĘDZIE już leczenia amantadyną. Włodzimierz Bodnar wydał OŚWIADCZENIE

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

Po pożarze jedynego wozu dostali aż dwa nowe. Strażacy z Fordonu znów mogą pomagać innym

Tragicznie zmarły mężczyzna to 57-letni  mieszkaniec  województwa świętokrzyskiego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.