Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?

2020-12-02 9:51 ap
Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?
Autor: KWP Tragedia na autostradzie A4. Nie żyje kierowca ciężarówki, co się stało?

Do dramatu doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg o godz. 3.00 w nocy. Kierujący ciężarowym volvo nagle z jechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność... Niestety, mężczyzna zmarł.

Do tragicznej śmierci mężczyzny doszło dzisiaj (środa) w nocy przed godz. 3, na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie pracujących na miejscu wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne.  Jak informuje policja, mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Czytaj też: Koronawirus: NIE BĘDZIE już leczenia amantadyną. Włodzimierz Bodnar wydał OŚWIADCZENIE

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

Po pożarze jedynego wozu dostali aż dwa nowe. Strażacy z Fordonu znów mogą pomagać innym

Tragicznie zmarły mężczyzna to 57-letni  mieszkaniec  województwa świętokrzyskiego. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.  

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE