Był tak pijany, że na alkomacie brakło skali! Nie był w stanie sam uciec przed pożarem

i

Autor: KMP Rzeszów/screen z filmu Był tak pijany, że na alkomacie brakło skali! Nie był w stanie sam uciec przed pożarem

Pożar w Rzeszowie

Był tak pijany, że na alkomacie brakło skali! Nie był w stanie sam uciec przed pożarem

2022-12-08 9:10

W Rzeszowie na ul. Wyspiańskiego doszło do zaprószenia ognia w pustostanie. Przebywały tam dwie osoby. Jeden z mężczyzn wyszedł z budynku sam. Drugiemu, który był tak pijany, że w alkomacie brakło skali pomogli interweniujący policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (5 grudnia 2022), tuż po godz. 11.00 dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o pożarze pustostanu przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie. Na miejsce zdarzenia skierowano patrol. Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, zastali 42-letniego mężczyznę.

- Z jego relacji wynikało, że w pustostanie przebywał wspólnie ze swoim znajomym, który w pewnym momencie zapalił papierosa i najprawdopodobniej zasnął. Wtedy też doszło do zaprószenia ognia. Zapaliły się śmieci i rzeczy zgromadzone w budynku - przekazuje rzeszowska policja.

42-latek wyszedł z budynku sam, a jego znajomy został w środku. W opuszczeniu budynku pomogli mu interweniujący policjanci.

- Jak się okazało, 41-latek był kompletnie pijany. Podczas badania jego stanu trzeźwości na urządzeniu pomiarowym zabrakło skali. Natomiast 42-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu - informuje KMP Rzeszów.

Obaj mężczyźni, z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla, zostali przewiezieni do szpitala. Badanie w szpitalu wykazało, że 41-latek miał prawie 5 promili alkoholu w organizmie.

Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?