Cała wieś płacze za druhem OSP Hubertem. Grób 21-latka tonie w kwiatach [ZDJĘCIA]

2023-01-02 13:49

Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali druha OSP Huberta. Młody mężczyzna zmarł w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w domu we wsi Wrzawy w powiecie tarnobrzeskim. Grób 21-latka tonie w białych kwiatach.

Cała wieś płacze za druhem OSP Hubertem. Grób 21-latka tonie w kwiatach [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, wieść o tej strasznej tragedii gruchnęła tuż po świętach. W poniedziałek (26 grudnia 2022) w domu 21-letniego strażaka OSP mogło dojść do ulatniania się zabójczego czadu. Tuż po godzinie 5.30 rodzina Huberta wezwała pomoc, ponieważ młody chłopak zasłabł w łazience. Wezwano służby ratunkowe, jednak niestety, życia Huberta nie udało się uratować. Chociaż w domu, w którym doszło do dramatu badania nie wykazały obecności tlenku węgla, to strażacy nie wykluczają, że właśnie czad był przyczyną zgonu 22-latka, ponieważ do czasu przyjazdu strażaków pomieszczenia zostały przewietrzone.

Tak pożegnali Huberta. Był strażakiem w OSP Wrzawy

Hubert był strażakiem w OSP Wrzawy. O jego śmierci poinformowali koledzy Huberta w mediach społecznościowych. Ostatnie pożegnanie 21-latka odbyło się we Wrzawach w piątek (30 grudnia 2022). Grób młodego strażaka wręcz tonie w białych kwiatach. Są wiązanki od rodziców, rodziny, koledzy ze szkoły... Płonie mnóstwo zniczy ustawionych obok zdjęcia, z którego patrzy pogodna twarz Huberta.

Grób druha Huberta z OSP Wrzawy tonie w białych kwiatach
Sonda
Czy boisz się śmierci?