Czy wolno strzelać petardami w Rzeszowie? Sylwester 2020

i

Autor: Free-Photos / Pixabay.com Czy wolno strzelać petardami w Rzeszowie? Sylwester 2020

Czy wolno strzelać petardami w Rzeszowie? Sylwester 2020

2020-12-30 16:22

Sylwester 2020/21 z pewnością będzie zupełnie inny niż w poprzednich latach. Pandemia koronawirusa pozbawiła nas "normalności" w związku z czym również Sylwester będzie inny. Przede wszystkim wprowadzono zakaz przemieszczania się. Wiele osób zastanawia się, czy będzie można odpalić fajerwerki.

Sylwester 2020/21 będzie nieco inny, niż dotychczasowe w związku z pandemią koronawirusa.  Rząd wprowadził zakaz przemieszczania się od godz. 19.00 dnia 31 grudnia do godz. 6.00 rano 1 stycznia. Nie dotyczy to osób, które wyjdą w związku z wykonywaniem służbowych czynności, czy będą zaspokajać niezbędne potrzeby związane z bieżącymi sprawami życia codziennego.

Zobacz też: Czy policjanci w Rzeszowie będą wypisywać MANDATY w Sylwestra? Mamy ODPOWIEDŹ

Sylwester 2020. Czy wolno strzelać petardami w Rzeszowie?

Czy wolno strzelać petardami? W związku z zakazem przemieszczania się łączy się również zakaz strzelania petardami w miejscach publicznych. Będzie to możliwe jedynie na posesji własnego domu. Niemożliwe jest odpalanie fajerwerków np. na chodniku przed blokiem.

Sylwester bez godziny policyjnej, ale zakaz wychodzenia z domu obowiązuje? O co chodzi? Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE