Skrzyszów. Utrudnienia na A4. Bus dachował na autostradzie!

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/AndrzejRembowski Skrzyszów. Utrudnienia na A4. Bus dachował na autostradzie!

Uwaga kierowcy

Podkarpackie: Utrudnienia na A4. Bus dachował na autostradzie!

2022-09-27 13:23

Podkarpackie. Utrudnienia na A4 na wysokości m. Skrzyszów. We wtorek (27.09) samochód dostawczy przewrócił się na trasie i zablokował dwa pasy jezdni w kierunku Rzeszowa. Do zdarzenia doszło w okolicach Dębicy – między węzłami Dębica-Wschód i Sędziszów. Utrudniania dla kierowców mogą potrwać kilka godzin.

Samochód dostawczy przewrócił się na autostradzie A4 i zablokował dwa pasy jezdni w kierunku Rzeszowa. Do zdarzenia doszło w okolicach Dębicy (woj. podkarpackie). Dla kierowców oznacza to utrudnienia, które mogą potrwać kilka godzin.

A4: Przewrócony samochód dostawczy. Utrudnienia 27.09

Do wywrotki dostawczaka doszło na odcinku autostrady A4 Tarnów-Rzeszów pomiędzy węzłem autostradowym Dębica-Wschód a węzłem Sędziszów (województwo podkarpackie). We wtorek przed południem na trasie wywrócił się samochód dostawczy. Nikt nie został ranny – wynika ze wstępnych informacji od drogowców. Zablokowane zostały natomiast dwa pasy jezdni w kierunku Rzeszowa, ruch odbywa się pasem awaryjnym – informuje ok. godz. 12.00 Polska Agencja Prasowa.

Utrudnienie powstało o godz. 11.00. Drogowcy zapewniają, że około godz. 14.00 ruch ponownie powinien odbywać się normalne. Usuwanie skutków wypadku potrwa około trzech godzin.

Służby podejrzewają, że przyczyną dachowania i wywrotki dostawczaka mógł być wystrzał opony samochodu.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE