Dramat w Nisku. Naładowaną bronią groził swojej rodzinie

i

Autor: KPP Nisko

PRZERAŻAJĄCE

Dramat w Nisku. Naładowaną bronią groził swojej rodzinie

2024-02-27 10:29

W Nisku na Podkarpaciu rozegrał się dramat. Pijany 64-latek sięgnął po wiatrówkę i zaczął grozić nią domownikom! Był agresywny, a po przyjeździe policji chciał sięgnąć po broń. Na szczęście został w porę zatrzymany. Poznaj szczegóły dramatycznej interwencji w Nisku.

Nisko. Pijany 64-latek groził bronią swojej rodzinie

W ubiegły weekend do Komendy Powiatowej Policji w Nisku wpłynęło zgłoszenie od przerażonych mieszkańców. Zrozpaczeni domownicy zawiadomili, że 64-letni członek ich rodziny jest pod wpływem alkoholu i grozi im naładowaną bronią.

Wyciągnął i przeładował broń w restauracji. Przyszli po niego kontrterroryści

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy z Niska na Podkarpaciu mężczyzna wciąż był agresywny. Na widok policjantów zaczął sięgać do pasa, by dobyć wiatrówkę, na szczęście, zostało mu to udaremnione i nikomu nic się nie stało. Został obezwładniony, a badanie alkomatem wykazało w wydychanym powietrzu miał aż 2,5 promila alkoholu. Broń została zabezpieczona i rozładowana. O losie mężczyzny zdecyduje sąd.

"Po obezwładnieniu mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim „wiatrówkę”, którą rozładowali i zabezpieczyli. Ponadto okazało się, że 64-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu niżańskiego został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd." przekazała KPP w Nisku.

Znasz podkarpacką gwarę? Jest wciąż żywa!

Pytanie 1 z 15
Co oznacza słowo: Przycyndolić

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki