egzamin zawodowy

i

Autor: shuttestock

Egzamin zawodowy: odpowiedzi CKE już są! Jak ci poszło rozwiązywanie arkusza egzaminu zawodowego 2021? Sprawdź odpowiedzi!

2021-06-25 14:04

Egzamin zawodowy 2021. Odpowiedzi CKE sprawdzisz w tym artykule. Publikujemy oficjalne klucze odpowiedzi do zadań z arkuszy CKE z części pisemnej egzaminu zawodowego. Zdający mogą sprawdzić, jak im poszło i podliczyć swoje punkty. Jeśli zdobędą min. 50% wszystkich punktów możliwych do uzyskania, to znaczy, że zdali egzamin zawodowy z części pisemnej. Choć odpowiedzi zostały już opublikowane, na oficjalne wyniki z CKE trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni.

Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 znajdują się w galerii poniżej. To oficjalne klucze odpowiedzi CKE z egzaminu zawodowego - części pisemnej z czerwca 2021 roku. Publikujemy odpowiedzi do zadań z arkusza na wszystkie kwalifikacje w Formule 2017 i 2012. Podlicz punkty i sprawdź, jak ci poszło!

Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021

Oficjalne odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 CKE opublikowała w piątek, 25 czerwca, o godz. 14. Teraz zdający mogą porównać swoje rozwiązania z kluczem odpowiedzi i podliczyć punkty. Liczba zdobytych punktów będzie decydowała o tym, czy zdadzą egzamin zawodowy 2021 w części pisemnej w sesji czerwcowej. Przypomnijmy, że do zaliczenia tej części egzaminu wymagane jest zdobycie min. 50% punktów możliwych do uzyskania. Dodatkowo, zdający muszą uzyskać jeszcze min. 75% punktów z części praktycznej. CKE nie publikuje jednak kryteriów oceniania i przykładowych rozwiązań do arkuszy egzaminacyjnych dla części praktycznej egzaminów zawodowych.

Czytaj także: Egzamin zawodowy 2021. Odpowiedzi od CKE. Arkusze wywołały skrajne emocje wśród zdających. Tutaj sprawdzisz odpowiedzi!

Egzamin zawodowy czerwiec 2021: arkusze CKE

CKE udostępnia arkusze egzaminu zawodowego na swojej oficjalnej stronie internetowej. Można tam znaleźć przykładowe arkusze z poprzedniej sesji egzaminacyjnej. Pojawią się również arkusze z egzaminu zawodowego 2021 z sesji letniej w czerwcu. Zadania z części praktycznej egzaminu na wszystkie kwalifikacje znajdziesz tutaj:

Arkusze z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (część pisemna) nie są publikowane przez CKE. Zdający po napisaniu egzaminu oddawał tylko kartę odpowiedzi, natomiast arkusz mógł zabrać ze sobą.

Czytaj także: Egzamin zawodowy. Kiedy i gdzie będą wyniki? Ważne informacje dla zdających egzaminy zawodowe w czerwcu 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE