Egzamin zawodowy: odpowiedzi CKE sprawdzisz tutaj! Oto klucze odpowiedzi z egzaminów zawodowych [czerwiec 2021]

2021-06-25 15:46
Egzamin zawodowy 2021
Autor: F1 Digitals / Pixabay Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 sprawdzisz tutaj! Kiedy CKE udostępni klucze odpowiedzi?

Egzamin zawodowy w części pisemnej zakończył się. Odpowiedzi z egzaminu zawodowego CKE będą dostępne online. Zdający będą mogli sprawdzić oficjalne klucze odpowiedzi CKE do wszystkich egzaminów zawodowych z sesji w czerwcu 2021. Dzięki temu będą wiedzieć, jak im poszło rozwiązywanie zadań z arkusza, zanim poznają oficjalne wyniki swojego egzaminu zawodowego. Czy CKE opublikuje również arkusze i odpowiedzi z części praktycznej? Wyjaśniamy w tym artykule!

Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 znajdziesz w galerii poniżej. Publikujemy tam klucze odpowiedzi CKE ze wszystkich kwalifikacji w Formule 2017 i 2012.

Warunkiem zaliczenia egzaminu zawodowego z części pisemnej jest uzyskanie minimum 50% wszystkich punktów. By zdać część praktyczną egzaminów zawodowych potrzeba jeszcze więcej, bo 75% punktów. Niektórzy zdający od razu po egzaminie wiedzieli, że zdali. Dla innych zadania z arkusza CKE były bardzo trudne i z niecierpliwością czekają na oficjalne wyniki CKE z egzaminu zawodowego 2021. Nic dziwnego, że wielu zdających szuka odpowiedzi, aby porównać je ze swoimi rozwiązaniami i sprawdzić, ile punktów z egzaminu zawodowego udało im się uzyskać. Mamy dla nich dobrą wiadomość: CKE opublikuje oficjalne odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021. Klucz odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 opublikujemy w galerii poniżej, gdy tylko zostaną udostępnione przez CKE.

Egzamin zawodowy 2021: odpowiedzi i arkusz CKE

Osoby, które szukają arkuszy, zadań, rozwiązań i odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 z części praktycznej, zawiodą się. CKE nie publikuje bowiem kryteriów oceniania i przykładowych rozwiązań do arkuszy egzaminacyjnych dla części praktycznej egzaminów zawodowych. Udostępnione zostaną za to odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 z części pisemnej w Formule 2017 i 2012. Klucze odpowiedzi z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie zostaną oficjalnie opublikowane przez CKE 25 czerwca 2021 roku od godz. 14:00 - znajdziecie je w materiale na www.se.pl i w tym artykule.

Przeczytaj także: Skrajne komentarze po egzaminie zawodowym 2021. Jedni załamani, inni szaleją z radości. Gdzie są odpowiedzi?

Egzamin zawodowy 2021: wyniki sesji czerwcowej

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. Jak również informuje CKE, przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną świadectw/certyfikatów/dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie/ dyplomów zawodowych do szkół nastąpi w dniu 8 września 2021 roku.

Znany adwokat z Białegostoku zamordował aplikantkę. Grób Marty K. (+32 l.) na cmentarzu w Korycinie (woj. podlaskie)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE