Egzamin zawodowy 2021

i

Autor: Shane / Unsplash Egzamin zawodowy: komentarze są bardzo różne. Niektórzy są mocno zdenerwowani na CKE, inni skaczą z radości.

Skrajne komentarze po egzaminie zawodowym 2021. Jedni załamani, inni szaleją z radości. Sprawdź odpowiedzi! [25.06.2021]

2021-06-25 8:03

Komentarze po egzaminie zawodowym 2021 są bardzo różne: niektórzy zdający są załamani trudnością zadań z części pisemnej, inni nie kryją radości i twierdzą, że poszło im znakomicie. Po sprawdzeniu poprawnych odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 wszyscy będą mogli się przekonać, jak im poszło. Oficjalne odpowiedzi do zadań z arkusza CKE opublikujemy na se.pl. Kiedy odpowiedzi z egzaminu zawodowego będą dostępne? Wyjaśniamy w tym artykule!

Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021 znajdziesz w galerii poniżej. Publikujemy tam klucze odpowiedzi CKE ze wszystkich kwalifikacji w Formule 2017 i 2012.

Egzamin zawodowy 2021 z części pisemnej niektórzy zdający mają już za sobą. Swoimi wrażeniami dzielą się w mediach społecznościowych. Czy egzamin zawodowy 2021 w sesji czerwcowej był trudny? Zdania są podzielone, wiele zależy też od kwalifikacji zawodowej, którą zdawali uczniowie. Niektórzy zdający są załamani i boją się, że nie uda im się zdań części pisemnej egzaminu zawodowego. Inni z kolei są bardzo zadowoleni i nie kryją radości: uważają, że zadania w arkuszu CKE były bardzo łatwo i nie będą mieli problemu ze zdaniem egzaminu zawodowego 2021. O tym, czy rzeczywiście jest się czym smucić lub z czego cieszyć przekonają się, gdy opublikowane zostaną odpowiedzi z egzaminu zawodowego oraz oficjalne wyniki od CKE. Jak zdający komentują egzamin zawodowy w czerwcu 2021? Komentarze i informacje o odpowiedziach i wynikach egzaminu zawodowego 2021 w dalszej części materiału poniżej.

Czytaj także: Odpowiedzi z egzaminu zawodowego 2021. Gdzie znaleźć odpowiedzi CKE z części pisemnej? [Egzamin zawodowy czerwiec 2021]

Egzamin zawodowy: odpowiedzi czerwiec 2021

W załączonej galerii znajdują się odpowiedzi CKE z egzaminu zawodowego z zeszłego roku. W takiej formie zostaną opublikowane także odpowiedzi z sesji czerwcowej egzaminu zawodowego 2021. Oficjalne klucze odpowiedzi z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (Formuła 2012 i Formuła 2017) zostaną udostępnione w dniu 25 czerwca 2021 roku od godz. 14:00. Znajdziecie je na se.pl. Przypomnijmy, że CKE nie publikuje kryteriów oceniania i przykładowych rozwiązań do arkuszy egzaminacyjnych dla części praktycznej egzaminów zawodowych. Aby zdać egzamin zawodowy, z obu części należy uzyskać określoną liczbę punktów, w tym:

  • z części pisemnej min. 50% punktów możliwych do uzyskania,
  • z części praktycznej min. 75% punktów możliwych do uzyskania.

Egzamin zawodowy 2021: wyniki

Wyniki egzaminu zawodowego 2021 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2021 roku. Z kolei świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie trafią do szkół 8 września 2021 roku. Aby sprawdzić wyniki, zdający będą musieli zalogować się na konto na stronach właściwej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Login i hasło dostępu do konta, na którym będą opublikowane wyniki, zostaną udostępnione przez szkoły. 

Egzamin zawodowy 2021: komentarze

Komentarze na temat poziomu trudności egzaminu zawodowego 2021 w czerwcu są bardzo podzielone. Wiele zależy od kwalifikacji, z której zdający rozwiązywali zadania z arkusza CKE. Niektórzy są bardzo załamani. - Kogoś w tym CKE pogrzało - grzmią zdający we wpisach na Twitterze. - Dramat jakiś - dodają inni zdający. Nie brakuje jednak i takich zdających, którzy nie kryją zadowolenia ze swojego egzaminu. - Coś czuję że mi mocarnie dobrze poszła teoria tg14 - chwali się isia w mediach społecznościowych. - Zbyt latwe, mega podejrzaneXDDDD - dodaje inny użytkownik Twittera. Więcej komentarzy o egzaminie zawodowym 2021 w sesji czerwcowej znajdziecie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE