Finał WOŚP 2022 w Rzeszowie. Jakie atrakcje przygotowano? Koncerty to nie wszystko!

2022-01-29 9:00
WOŚP
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS WOŚP

30. Finał WOŚP 2022 już w niedzielę, 30 stycznia! Jakie atrakcje przygotowano w Rzeszowie? Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wziąć udział w wielu koncertach, ale atrakcji jest o wiele więcej. Zobaczcie sami, szczegóły poniżej.

W niedzielę, 30.01.2022 odbędzie się 30. Finał WOŚP! W tym roku orkiestra zbiera pieniądze na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Hasłem 30. Finału WOŚP jest "Przejrzyj na oczy" . Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Rzeszowie.

Finał WOŚP w Rzeszowie otworzy korowód wolontariuszy o godz. 11.45. Już od godz. 12.00 na Rynku będzie można skorzystać z mnóstwa atrakcji: będą warsztaty z RDK, pokazy pojazdów - opancerzone, samochody rajdowe, angielska taksówka, nie zabraknie Rzeszowskiego Klubu Morsów "Sopelek", będą patrole konne, pokaz pierwszej pomocy, dmuchaniec, trampolina, malowanie twarzy, łaziki marsjańskie.

Zobacz też: Oleszyce. Straszna śmierć 41-latka. Zabiły go ziarna kukurydzy

Już od godz. 13.00 w niedzielę rozpoczną się w Rzeszowie koncerty. Najpierw wystąpią wokaliści MDK/RDK, a następnie:

  • 15:45 – BLANT
  • 16:30 – SYMPTONE
  • 17:15 – PERSPECTIVE BAND
  • 18:15 – DOC.
  • 19:10 – RSC + hymn WOŚP
  • 20:25 ANIKA DĄBROWSKA
  • 21:20 – LORDOFON.

Czym byłby finał WOŚP bez tradycyjnego światełka do nieba? W Rzeszowie odbędzie się w formie fire show. Start o godz. 20.00.

Prezydent Rzeszowa gra z WOŚP

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podarował na aukcję bilet na indywidualne zwiedzanie Rzeszowskich Piwnic. W trakcie ponad 2-godzinnego przejścia będzie czekać mnóstwo atrakcji, między innymi przygotowane przez aktorów Teatru Maska. Wylicytowany bilet daje możliwość zwiedzania piwnic dla 4 osób. Link do licytacji TUTAJ.

Zobacz również: Zimowe szkolenie podkarpackich terytorialsów. Śnieg i mróz im niestraszne [ZDJĘCIA]

Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom
Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE