Oleszyce. Straszna śmierć 41-latka. Zabiły go ziarna kukurydzy

2022-01-28 7:39
Oleszyce. Nie żyje 41-latek. Został przysypany przez ziarna kukurydzy
Autor: podkarpacka policja Oleszyce. Nie żyje 41-latek. Został przysypany przez ziarna kukurydzy

Tragiczne informacje z centrali nasiennej w Oleszycach. 41-letni pracownik został przysypany w czwartek, (27.01.2022) przez tony kukurydzy, kiedy naprawiał silos. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do ogromnej tragedii doszło w czwartek (27.01.2022) w Oleszycach w godzinach porannych. Po godz. 9.00 dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał informację o wypadku, do którego doszło w centrali nasiennej.

- Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna został przysypany przez znajdujące się w silosie ziarna kukurydzy – informuje policja.

Polecamy: Zimowe szkolenie podkarpackich terytorialsów. Śnieg i mróz im niestraszne [ZDJĘCIA]

Okazało się, że 41-latek, mieszkaniec gminy Oleszyce, wszedł do silosu, aby wykonać prace naprawcze. Wydarzył się jednak dramat - znajdujące się w silosie ziarna kukurydzy osunęły się i przysypały mężczyznę. Przysypanemu mężczyźnie próbowali pomóc inni pracownicy i chociaż udało im się wyciągnąć go na zewnątrz, jego życia nie udało się uratować.

- Będący na miejscu pracownicy wycięli otwór na dole silosu, dzięki czemu udało się wyciągnąć na zewnątrz nieprzytomnego mężczyznę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia 41-latka nie udało się uratować – podaje KPP Lubaczów.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Zobacz też: Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze”

Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie kierowcy tira
Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE