Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze”

2022-01-27 11:18
Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze”
Autor: Reprodukcja BO/Pixabay Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze”

Nie żyje 11-letnia dziewczynka, mieszkanka Kolbuszowej. 11-latka zmarła dziś (czwartek, 27 stycznia) w szpitalu w Rzeszowie, gdzie trafiła kilka dni temu z podejrzeniem zatrucia czadem. O śmierci dziecka poinformowała matka w pełnym żalu wpisie w mediach społecznościowych.

Do dramatu doszło w Kolbuszowej (Podkarpackie). Dziewczynka klika dni temu straciła przytomność podczas kąpieli. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego, który reanimował dziecko.

- Jak ustalili policjanci, dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli. Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę. Kobieta rozpoczęła reanimację, na miejsce wezwano służby ratownicze. Jak ustalono, w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 14 lat i 3 miesięcy, którym nic się nie stało. Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu.11-latka, której przywrócono funkcje życiowe, została przetransportowana do szpitala. - informowała kolbuszowska policja.

Zobacz też: Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów

Niestety, smutną informację przekazała mama 11-latki. Okazało się, że dziecko zmarło dziś (27 stycznia) w szpitalu w Rzeszowie.

“Kochani, 11 lat temu Bóg dał nam najwspanialsza osobę na świecie, dzisiaj postanowił nam ją zabrać. Może ma jakiś plan wobec niej? Oby. Dziękuję za każde wsparcie, modlitwę, za wszystko . Pomimo tylko 11 lat, Zuzia wniosła więcej do tego świata, niż niejedna osoba dorosła. Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze , nagrywaj tik toki i opiekuj się nami ”

Polecamy: Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP, prokuratury i służb szwedzkich

Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze
Autor: Reprodukcja BO Nie żyje 11-letnia dziewczynka. Zatruła się czadem. “Żegnamy Cię córeczko, tańcz tam na górze
Super Raport 26.01 (Goście: Leszek Miller - były premier oraz dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Artur Dziambor
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE