Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów

2022-01-25 11:04
 Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów
Autor: podkarpacka policja Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów

Do awantury domowej doszło w jednym z domów w gminie Lubaczów. Na miejscu interweniowali policjanci. Jak wynika z ich ustaleń, brat zaatakował nożem brata. Obydwaj byli totalnie pijani. Wczoraj (poniedziałek, 24.01.2022) 41-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Szczegóły poniżej.

Brat zaatakował brata nożem! Awantura domowa w gminie Lubaczów

Do awantury domowej, podczas której brat ranił brata nożem, doszło w niedzielę (23.01) na terenie gminy Lubaczów. Jak informują lubaczowscy policjanci, zostali powiadomieni o awanturze  przed godziną 11.00. Według ustaleń mundurowych, pomiędzy braćmi doszło do kłótni i szarpaniny. Jeden drugiego zranił nożem! Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Obaj byli totalnie pijani.

Polecamy: Podkarpackie. Maciej O. uprawiał seks z 13-latką? Chce kary bez przeprowadzania procesu

- Ranny 35-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, a jego brat blisko 4 promile. 41-letni sprawca uszkodzenia ciała swojego brata, został zatrzymany – podaje policja w komunikacie.

Wczoraj (poniedziałek, 24.01.2022 roku) mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.   Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP, prokuratury i służb szwedzkich

Zlikwidowano kanał przemytu broni i narkotyków do Szwecji. Akcja CBŚP
Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE