Horoskop na piątek, 8 października. Co Cię czeka? Horoskop dzienny

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/falco Horoskop na piątek, 8 października. Co Cię czeka? Horoskop dzienny

Horoskop na piątek, 8 października. Co Cię czeka? Horoskop dzienny

2021-10-08 6:43

Zobacz horoskop na piątek, 8 października 2021 roku. Co Cię czeka w tym dniu? Sprawdź horoskop dzienny i zobacz, co jest Ci zapisane w gwiazdach. Jaka przyszłość przed Tobą? Zobacz horoskop na czwartek dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca na SE.pl.

Horoskop na piątek, 8 października. Dla części znaków zodiaku to może być pamiętny dzień. Co Cię czeka 8.10? Co jest Ci pisane? Jeśli wierzysz w gwiazdy, sprawdź, jaką przyszłość Ci wróżą. Dla wielu osób to może być naprawdę wyjątkowy dzień. Czy jesteś jedną z nich? Sprawdź swój horoskop na piątek i dowiedz się, co gwiazdy mówią o Twoim znaku zodiaku! Horoskop dzienny: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Wodnik, Ryby, Koziorożec – na piątek, 8 października. Horoskop na dziś i na jutro znajdziesz codziennie na SE.pl.

Horoskop na piątek, 8 października. Co Cię czeka?

Horoskop na piątek, 8 października – Baran (21.03-20.04)

WIĘCEJ OPTYMIZMU

Szara codzienność pozwoli ci zapomnieć o kłopotach, które ostatnio tak wiele na namieszały w twoim życiu. Spójrz na życie z tej jaśniejszej strony, inni miewają znacznie gorsze przygody, niż ty ostatnio. Najlepiej weź urlop i wyjedź gdzieś za miasto.

RADA: Nie próbuj przypadkowych wyborów, tylko dokładnie rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz decyzję.

Horoskop na piątek, 8 października – Byk (21.04-20.05)

BĘDZIE SIĘ DUŻO DZIAŁO

Będziesz miał wiele spraw do załatwienia, poczujesz się jak na karuzeli. Wszyscy jednocześnie będą potrzebowali twojej uwagi i pomocy, zarówno w pracy, jak i w domu. Będziesz musiał niektóre z tych spraw odłożyć na później.

RADA: Musisz zrobić dokładny plan działania, bo inaczej niczego nie załatwisz dobrze. Nie próbuj jednak obdarzać nikogo nadmiernym zaufaniem.

Horoskop na piątek, 8 października – Bliźnięta (21.05-21.06)

NOWY ROMANS

Całymi dniami zastanawiasz się na tym, czy ta osoba naprawdę jest tobą zainteresowana, czy może tylko żartuje sobie z ciebie. Prawda jak zwykle leży pośrodku. Zamiast marzyć o ślubie i dzieciach, ciesz się chwilą. A jak sprawy potoczą się dalej, to już zależy od ciebie.

RADA: Pozwól sobie na luz i chwilę zapomnienia. Na poważne sprawy przyjdzie jeszcze czas, teraz gwiazdy zapraszają cię do zabawy.

Horoskop na piątek, 8 października – Rak (22.06-22.07)

WIELE WĄTPLIWOŚCI

Będziesz się zastanawiał, skąd pożyczyć pieniądze lub czy wybrany przez ciebie ostatnio sposób zarobkowania odpowiada twoim potrzebom. Szybko się nudzisz i już widzisz, że chcesz zmian. Będziesz się teraz nad nimi zastanawiał.

RADA: Nie podejmuj żadnych wiążących decyzji, bo jeszcze nie nadszedł ku temu właściwy czas. Dobrze zrobisz, słuchając rady Panny lub Byka.

Horoskop na piątek, 8 października – Lew (23.07-22.08)

SZANSA NA MIŁOŚĆ

Narzekasz na brak szczęścia w miłości, a nie widzisz, że w twoim najbliższym otoczeniu ktoś od dawna próbuje usilnie zwrócić na siebie twoją uwagę. Nie dostrzegasz tej osoby, a raczej uważasz, że nie miałbyś u niej szans. Niesłusznie!

RADA: Ruszaj śmiało do przodu i nie wierz tym, którzy powtarzają ci, że najlepiej jest nie podejmować żadnego ryzyka.

Horoskop na piątek, 8 października – Panna (23.08-22.09)

CISZA PO BURZY

Sam widzisz, że rozwiązanie problemów, przed którym tak długo niepotrzebnie się wzdragałeś, przyniosło same pozytywne rezultaty. Od razu atmosfera stała się bardziej przyjemna i jednak nie zdarzyło się nic złego. W dodatku to wszystko twój sukces!

RADA: Nie musisz już się tym martwić, więc nie próbuj niczego już więcej załatwiać. Zrobiłeś już to, co do ciebie należało.

Horoskop na piątek, 8 października – Waga (23.09-22.10)

NOWE ZNAJOMOŚCI

Czeka cię niewielka, ale ciekawa podróż w nieznane w sprawach służbowych. Podejdziesz do tej perspektywy z niechęcią, ale gdy przyjdzie co do czego, przeżyjesz miłe zaskoczenie. Nauczysz się czegoś pożytecznego i spotkasz nowych ludzi.

RADA: Musisz być bardziej otwarty na nowych ludzi i na nowe doświadczenia, bo jeszcze masz tyle w życiu do zobaczenia.

Horoskop na piątek, 8 października – Skorpion (23.10-21.11)

SZCZĘŚCIA ŁUT

Jeszcze o tym nie wiesz, ale ktoś podjął ważne postanowienie, które będzie miało duży wpływ na twoje życie. Masz dużo szczęścia, bo choć zdaje ci się, że sam na to zapracowałeś, tak naprawdę to wszystko tylko pomyślny zbieg okoliczności.

RADA: Gdy już spadniesz niczym kot na cztery łapy, jak najszybciej przestań angażować się dłużej w to przedsięwzięcie.

Horoskop na piątek, 8 października – Strzelec (22.11-21.12)

PRAWDA WYJDZIE NA JAW

W twoim otoczeniu wyjdą na jaw pewne zaległe sprawy, o których dotychczas wolałeś po prostu dyplomatycznie milczeć. Ale sam widzisz, że tak dłużej się nie da. Pewien zbieg okoliczności przyspieszy bieg wydarzeń i ujawni prawdę.

RADA: Dobrze wiesz, że już od dawna dało się przewidzieć właśnie taki przebieg wydarzeń. Masz już nawet na tę okoliczność pewien plan.

Horoskop na piątek, 8 października – Koziorożec (22.12-19.01)

CIEKAWY CZAS

W powietrzu wisi gorący romans lub sowita nagroda! Ktoś ma na ciebie oko i to w zdecydowanie tym pozytywnym sensie. Nawet, jeśli źródłem tej fascynacji jest pewne małe nieporozumienie, możesz obrócić całą sytuację wyłącznie na swoją korzyść.

RADA: Jeżeli nie będziesz szedł po najmniejszej linii oporu, możesz zyskać w tej chwili dużo, dużo więcej, niż ci się wydaje, więc nie spoczywaj na laurach.

Horoskop na piątek, 8 października – Wodnik (20.01-18.02)

NIE CZAS NA ZMARTWIENIA

Nie martw się tym nowo odkrytym problemem, bo tak naprawdę nic ci poważnego nie grozi. Nie warto się zamartwiać, bo ostatecznie potrafisz wszystko obrócić na swoją korzyść. Te osoby widzą, że taka działalność ma więcej zalet niż wad.

RADA: Najlepiej zrobisz, nie podejmując teraz żadnych ważnych decyzji. Nie angażuj się w dyskusje, bo możesz coś stracić.

Horoskop na piątek, 8 października – Ryby (19.02-20.03)

POZOSTAŃ OBSERWATOREM

W tym tygodniu ktoś będzie oczekiwał od ciebie udzielenia pewnej rady. Zastanawiasz się, co powinieneś tej osobie powiedzieć. Najlepiej zrobisz, nie proponując żadnych radykalnych rozwiązań i nie mieszając się do tej sprawy.

RADA: Możesz spróbować szczęścia w grach losowych, bo gwiazdy będą ci teraz sprzyjać w tej dziedzinie życia. Graj więc śmiało!

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Jeśli wierzysz w znaki gwiazd i chcesz wiedzieć, co szykuje los, sprawdź horoskop dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca, który codziennie publikujemy na SE.pl. Zobacz, co czeka Ciebie i Twoich bliskich.

Horoskop. Co to jest? Czym jest horoskop dzienny

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii – na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie na SE.pl publikujemy horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Twój znak zodiaku zależy od tego, kiedy się urodziłeś. To może wpływać na Twój charakter i na układy gwiazd, które przyniosą Ci szczęście. Sprawdź powyżej, czego możesz się dziś spodziewać. Sprawdź horoskop na dziś, jutro i najbliższą przyszłość. Co przyniosą gwiazdy? Czy los będzie łaskawy? Zobacz horoskop dzienny.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?

Horoskop dzienny: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.