Horoskop tygodniowy na 5.08-11.08.2022. Czas zmian dla tego znaku zodiaku. Powinien pamiętać o tych wskazówkach!

i

Autor: MabelAmber /Pixabay.com Horoskop tygodniowy na 5.08-11.08.2022. Czas zmian dla tego znaku zodiaku. Powinien pamiętać o tych wskazówkach!

Horoskop

Horoskop tygodniowy na 5.08-11.08.2022. Czas zmian dla tego znaku zodiaku. Powinien pamiętać o tych wskazówkach!

2022-08-05 7:13

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022. Sprawdź swój horoskop. Co może cię spotkać? L Zobacz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Co stanie się w poszczególne dni tygodnia? Sprawdź horoskop tygodniowy na 5.08-11.08.2022.

Horoskop tygodniowy na  5.08-11.08.2022

Horoskop tygodniowy na na 5-11 sierpnia 2022. Sprawdź horoskop na najbliższe dni sierpnia dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022: Baran

21.03-20.04

CIEKAWA PROPOZYCJA

Być może będzie chodziło o życie zawodowe, a może o prywatne, ale jedno jest pewne – w tym tygodniu czeka cię pewna bardzo interesująca propozycja. Będziesz się zastanawiał, czy ją przyjąć. W każdym razie na razie choćby udawaj, że jesteś zaciekawiony!

RADA: Wyjdź losowi naprzeciw, nie siedź cicho jak mysz pod miotłą. Ale jednocześnie nie zapominaj o tym, by zmiany ci nie zaszkodziły.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Byk

21.04-20.05

W NOWEJ ROLI

W tym tygodniu zodiakalne Byki będą stawać przed nowymi wyzwaniami. Możliwe, że będziesz musiał odnaleźć się w zupełnie nowej życiowej roli, chociaż na kompletnie innym stanowisku, niż do tej pory.

RADA: Najlepsze rady uzyskasz, jeżeli zapytasz o zdanie Bliźnięta lub Wagę. Nie słuchaj pod żadnym pozorem podszeptów Wodnika.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Bliźnięta

21.05-21.06

EMOCJONUJĄCY CZAS

Zdarza ci się pogrążać w marazmie, a nawet smutku, a tymczasem los szykuje dla ciebie wspaniałą niespodziankę! Przecież wcale nie jesteś nudziarzem i lubisz emocjonujące rozrywki, tylko ostatnio jakby o tym zapomniałeś.

RADA: Zostaw rodzinie załatwianie problemu, który ostatnio spędza ci sen z powiek. Oni bardzo dobrze wiedzą, jak pokierować całą sytuacją.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Rak

22.06-22.07

WIĘCEJ WIARY W SIEBIE

Jesteś ostatnio niezdecydowany i trochę zagubiony. Zastanawiasz się nad tym, co powinieneś zrobić, a czasami przychodzą ci do głowy bardzo radykalne pomysły dotyczące poprawy twojego losu, a może także losu twojej rodziny. Tak będzie nadal.

RADA: Trochę przesadzasz, oceniając swoje aktualne położenie. Powinieneś mieć więcej wiary w siebie i swoje możliwości.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Lew

23.07-22.08

CZAS MIŁOŚCI

W tym tygodniu nie będziesz się mógł wprost opędzić od adoratorów lub adoratorek! Niczym prawdziwy Casanova zaczniesz przebierać wśród propozycji randek. Pozostaje cieszyć się z powodzenia i korzystać ze wszystkich jego uroków.

RADA: Szybko załatw zaległą sprawę związaną z mieszkaniem lub kredytem. Później nie będziesz miał już na to tak wiele czasu, jak obecnie.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Panna

23.08-22.09

MASZ TERAZ SZCZĘŚCIE

Możesz teraz podejmować wszystkie decyzje odkładane na później. To twój szczęśliwy astrologiczny czas i powinieneś to wykorzystać jak najlepiej. Jedną z decyzji skonsultuj z partnerem – na pewno sam wiesz, o którą konkretnie chodzi.

RADA: Jeżeli będziesz teraz konsekwentny i pracowicie wykorzystasz swoją dobrą passę, masz szanse na trwałe wzbogacenie się.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Waga

23.09-22.10

ROMANTYCZNY CZAS

Będziesz się czuł niczym bohater telenoweli! Przez twoje życie przetoczy się lawina zdarzeń niespodziewanych i bardzo romantycznych. Wśród miłosnych uniesień z ledwością odnajdziesz chociaż odrobinę czasu na bardziej przyziemne sprawy.

RADA: Postaraj się bardziej kontrolować swoje finanse. Bo chociaż na razie dobrze ci się powodzi, to już niebawem mogą pojawić się na horyzoncie pewne niespodziewane wydatki.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Skorpion

23.10-21.11

NOWE ZAMIESZANIE

Ostatnio masz wrażenie, że jesteś na huśtawce uczuć. Raz jesteś pewien swoich wyborów i decyzji życiowych, innym razem tęsknisz za przeszłością i wzdychasz, myśląc, że stare, dobre czasy już nie wrócą. Tak będzie i teraz, znów pojawią się refleksje i wątpliwości.

RADA: Tylko szczera odpowiedź przed samym sobą pozwoli ci rozwiać wszystkie wątpliwości. Kieruje tobą coś więcej, niż deklarujesz przed swoim otoczeniem.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Strzelec

22.11-21.12

ZMIANA OTOCZENIA

Bardzo możliwe, że w tym tygodniu podejmiesz nową pracę lub nawet, że weźmiesz ślub. To czas zmian i to bardzo gruntownych. Podejmiesz wyzwania, z jakimi do tej pory nie miałeś okazji się mierzyć. To da ci dużo wiary w siebie i swoje możliwości.

RADA: Działaj teraz odważnie i zdecydowanie. Wszelkie wahania będą teraz niewskazane. Nie możesz w takim momencie okazać słabości ani wahania.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Koziorożec

22.12-19.01

PARĘ NIESPODZIANEK

Znowu niespodzianki! To dla ciebie burzliwy czas. Ale nie da się ukryć, że chociaż zdarza ci się narzekać, to potem w głębi ducha cieszysz się z tego, co zostało zmienione. Powinieneś zrozumieć, że dobrze się w tym wszystkim odnajdujesz.

RADA: Licz teraz przede wszystkim na siebie, bo inni mają na głowie swoje sprawy, bez reszty ich pochłaniające. Bądź bardziej samodzielny.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Wodnik

20.01-18.02

Z DALA OD DOMU

Znajdziesz się z dala od domu i rodzinnych stron. Będzie to niespodziewany wyjazd. A jeśli nawet zostaniesz na miejscu, to będą cię zaprzątać zupełnie inne sprawy i prawdopodobnie niewiele czasu spędzisz we własnych czterech ścianach i wyjdzie ci to na dobre!

RADA: Podejmuj odważnie nowe wyzwania, nie zamykaj się w sobie. Postaraj się patrzeć na życie z innej perspektywy, niż dotychczasowa.

Horoskop tygodniowy na 5-11 sierpnia 2022:Ryby

19.02-20.03

RADOSNA NOWINA

Od dłuższego czasu czekałeś na pewną wiadomość i nieco niepokoiłeś się na myśl o tym, jaka ona będzie - dobra, czy może niekoniecznie. W tym tygodniu sytuacja nareszcie ostatecznie się wyklaruje. Zobaczysz, że nie było powodów do niepokoju.

RADA: Skup się na nowym przedsięwzięciu, zamiast rozpamiętywać to, co było w przeszłości. To zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Czy horoskop ci się sprawdza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE