Koronawirus Podkarpacie. Ile osób uciekło z kwarantanny domowej?

2020-03-24 12:39 BO
KWARANRANNA
Autor: Beata Olejarka

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazała się spora liczba osób przebywających na kwarantannie domowej. Policjanci na Podkarpaciu tylko w poniedziałek skontrolowali ponad 7700 osób, które powinny być w domu, jednak sporo uciekło i policjanci ich nie zastali!

Ministerstwo Zdrowia  codziennie informuje o nowych osobach zakażenia koronawirusem. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 37 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pod nadzorem pozostaje 6879 osób, dla 7365 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 55 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1237 testów. W Polsce mamy 774 osoby z potwierdzonym korona wirusem, w tym 9 osób zmarłych.  

-Tylko w poniedziałek na ponad 7700 skontrolowanych przez policję osób w kawarantannie ponad 20 nie było w domu. - poinformowała Marta Tabasz Rygiel, rzecznik Prasowy KWP w Rzeszowie 

Kompletny brak odpowiedzialności! Zostańcie w domu.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Co musisz wiedzieć, jeśli obejmie cię kwarantanna?

Koronawirus w Polsce: Rząd wprowadza zakaz wychodzenia z domu

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl

Lekkoatletka Joanna Fiodorow pokazuje proste ćwiczenia, które możesz wykonać w domu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.