Wnuk rzucił się na babcię z NOŻEM, bo nie smakowały mu mielone?! Dramat w Jarosławiu [WIDEO, GALERIA]

2021-02-11 11:13
Wnuk rzucił się na babcię z NOŻEM. Dramat w Jarosławiu
Autor: Beata Olejarka

Adrian F. (25l) miał mieszkać u dziadków i brać od nich pieniądze. Babcia cały czas wspomagała wnuczka. Dziadkowie pozwolili mu nocować u siebie, karmili i wspomagali w każdej życiowej kwestii. Chłopak znalazł u dziadków zrozumienie. Zawsze był mile widziany i nigdy nie wychodził z pustymi rękami. Jednak w niedzielę, kiedy rodzina jadła obiad, wydarzyło się coś strasznego. Adrian nagle bez słowa wstał od stołu i z nożem rzucił się na babcię, raniąc ją w szyję. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Wnuk - oprawca trafił do aresztu.

Dlaczego wnuczek rzucił się na babcię? Dramat w Jarosławiu na Podkarpaciu

To nie mieści się w głowie! Co wstąpiło w Adriana F. z Jarosławia? Dlaczego przerwał spokojny  niedzielny obiad i rzucił się na babcię z nożem?

- Ona mu zawsze dawała pieniądze, gdy ten nic nie miał. Karmiła, przygotowywała paczki, gdy wyjeżdżał za granicę. Zawsze znalazł u nas kąt, mógł przyjść kiedy chciał. W tamtą niedzielę siedziałem z nim przy stole i jedliśmy obiad. Normalnie,  mielonego i ziemniaki. Żona akurat wyszła do kuchni po coś. Nagle Adrian bez słowa wstał i poszedł za nią. Ja nic nie słyszałem. Po paru chwilach Wiktoria zaczęła mnie wołać,  już leżąc na podłodze we krwi "Janek, Janek" Wstałem, a Adrian rzucił się na mnie. Starałam się go wypchnąć z mieszkania. Nie wiem, co w niego wstąpiło! Potem przyjechał policja i pogotowie. Wszędzie była krew mojej żony. Ja nie wiem dlaczego on to zrobił- mówił ze łzami w oczach Jan J., mąż zaatakowanej kobiety.

Czytaj też: Wbił BRATU śrubokręt w kręgosłup! Czy Paweł kiedykolwiek stanie na WŁASNYCH nogach? DRAMAT na Podkarpaciu

Adrian F. z zarzutem usiłowania zabójstwa babci

Jarosławscy policjanci zatrzymali 25-latka, który zaatakował swoją babcię. Przedstawiono mu też zarzut usiłowania zabójstwa babci. 

-W niedzielę po godz. 14, dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Jarosławia, kobieta została ugodzona nożem. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze. 71-latka trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że tego czynu mógł dopuścić się wnuk seniorki, który po zranieniu jej nożem, uciekł z mieszkania. Na miejscu pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Przesłuchali także osoby, które mogły mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zajęli się poszukiwaniem sprawcy. Po około dwóch godzinach od zgłoszenia, zatrzymali młodego mężczyznę na terenie miasta. 25-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania zabójstwa babci. Sąd Rejonowy w Jarosławiu na wniosek prokuratora oraz śledczych, zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa 25-latkowi grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności- informowała Anna Długosz z jarosławskiej policji.

Stan ranionej babci jest ciężki. Mieszkanka Jarosławia walczy o życie

Stan kobiety jest bardzo ciężki. 71-latka przebywała w jarosławskim szpitalu, gdzie trafiła  m.in. z raną kłutą szyi.

- Jak ja ją zobaczyłem na podłodze w kuchni wszędzie była krew. Strumienie ciekły jej z policzka i z szyi... to okropne. Ona nie mogła się ruszyć, jakby była sparaliżowana. Boże...   Jeszcze przed obiadem dałem mu 100 zł. Utrzymywaliśmy Adriana, a on zrobił coś takiego! Nie wiadomo dlaczego właściwie.  Nie będzie mi go żal, jak trafi do więzienia na długie lata- podsumował rozżalony Jan J.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Zobacz również: TRAGEDIA w Brzózie Królewskiej. Nie żyją DWIE osoby! W wypadku zginęli 30-latek i 40- latek [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE