Jasienica Rosielna. Czołówka BMW  z tirem. Jedna osoba trafiła do szpitala

i

Autor: KPP Brzozów Jasienica Rosielna. Czołówka BMW z tirem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wypadek

Jasienica Rosielna. Czołówka BMW z tirem. Jedna osoba trafiła do szpitala

2023-02-22 21:46

Do wypadku doszło w Jasienicy Rosielnej, na drodze krajowej nr 19. Bmw zderzyło się z tirem. Przez ponad pięć godzin ciężarówka z naczepą blokowała jezdnię. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek (21 lutego 2023) przed godz. 18.00 w Jasienicy Rosielnej.  Samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym. Na miejsce wezwano służby.

- Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący osobowym bmw, 48-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, zderzył się z tirem jadącym z przeciwnego kierunku, którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu łosickiego - przekazuje podkarpacka policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca bmw, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, po czym nagle zjechał na lewy pas, wprost przed nadjeżdżające ciężarowe volvo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku ranny został kierowca bmw, mężczyzna trafił do szpitala w Brzozowie. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

Prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności wypadku.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków, jakie panują na drodze - apeluje policja.

Aleksander Doba odszedł 2 lata temu. Tak wygląda grób wielkiego podróżnika
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?