Jasnowidz Jackowski o wojnie na Ukrainie: Rosja zaciska sznur! Wojna może wylać się na inne kraje!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski o wojnie na Ukrainie: Rosja zaciska sznur! Wojna może wylać się na inne kraje!

Jasnowidz Jackowski przeraża: Rosja zaciska sznur! Wojna może wylać się na inne kraje!

2022-02-22 15:04

Czy na Ukrainie wybuchnie wojna? To pytanie zadawane jest przez dziennikarzy ekspertom niemal w każdej rozmowie. Super Express postanowił zapytać jasnowidza Jackowskiego o wojnę na Ukrainie. Co zobaczył i co przewidział w swojej wielkiej przepowiedni Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa w sprawie wojny na Ukrainie? "Obawiam się, że preludium do tego właśnie się zaczyna", "Rosja coraz bardziej zaciska sznur na Ukrainie" - co jeszcze zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski? Przeczyta całą wizję.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jasnowidz Jackowski zasłynął przepowiedniami przyszłości oraz tym, że wielokrotnie pomagał w odnajdywaniu zaginionych osób. Jego audycji, które prowadzi na swoim koncie na YouTube, słuchają tysiące osób. Wielu nie daje wiary słowom jasnowidza, ale jego zwolenników jest równie dużo. Zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o wojnę na Ukrainie. Co zobaczył w swojej wielkiej wizji Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Specjalnie dla czytelników Super Expressu jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości i zdradził co zobaczył w swojej wielkiej przepowiedni o wojnie na Ukrainie. "Obawiam się, że preludium do tego właśnie się zaczyna", "Rosja coraz bardziej zaciska sznur na Ukrainie" - miał wizję przyszłości jasnowidz Jackowski. Przeczytaj przepowiednię jasnowidza Jackowskiego. Znajdziesz ją poniżej.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej przepowiedni. Czy będzie WOJNA na Ukrainie? Wymienia konkretne kraje

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski o wojnie na Ukrainie: Rosja zaciska sznur! Wojna może wylać się na inne kraje!

- Co wydarzy się na Ukrainie? Czy Rosja zaatakuje Ukrainę i rozgorzeje tam wojna? - zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego.

- Konflikt, który się dzieje między Rosją a Ukrainą, istnieje na razie bez wojny, między Europą a Rosją. Chodzi tutaj o pewne wpływy militarne przy granicy, między NATO a Rosją. Ja uważam, że Ukraina jest zakładnikiem Rosji w tej chwili. W tym sensie, że Putin chcąc wywrzeć coś na Europie, a nie uzyskując tego, coraz bardziej zaciska sznur na Ukrainie - powiedział jasnowidz Jackowski i dodał: - Z tym że w moim poczuciu Putin nie posunie się do skrajnych ruchów militarnych. Będzie to wyłącznie to, co wczoraj ogłoszono. Te dwie republiki, które są prorosyjskie. Putin poparł je i uznał, bez prawa międzynarodowego, i w tym imieniu będzie próbował jakieś siły wywierać na to, co dzieje się na Ukrainie. Póki co nie nasilą się jakieś działania militarne typu ostra, bezwzględna wojna. Chociaż w dłuższej perspektywie do większej, poważniejszej wojny może dojść. Mało tego, ta wojna może się rozszerzyć poza Ukrainę. Tak to mi się kojarzy. Jestem szczególnie przerażony tym, co się dzieje na Ukrainie z jednej przyczyny: od wielu lat używałem takiego sformułowania – „krótko przed bardzo dużą wojną na świecie, ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać”. Zwróćmy uwagę na to, że pandemia to między innymi lęk przed cudzym oddechem. Czyli zaistniał ten lęk przed oddychaniem, a krótko po tym miała się wydarzyć poważna, duża wojna na świecie. Obawiam się, że preludium do tego właśnie się zaczyna. Tego jeszcze nie można nazwać wojną, a silną eskalacją, silną próbą pokazania, że Rosja nie żartuje. Ale mam nadzieję, że to jeszcze nie jest ten moment, w którym nastąpi ta poważna eskalacja – zakończył swoją wizję jasnowidz Jackowski.

Przeczytaj: Kiedy zacznie się wiosna 2022? Jasnowidz Jackowski zobaczył ją w swojej przepowiedni. Szokująca wizja pogody na wiosnę

Przeczytaj swój aktualny horoskop: Horoskop dzienny na środę, 23 lutego 2022. Co cię czeka? Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Sam jasnowidz Jackowski boi się swojej wielkiej przepowiedni

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki