Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni, mówi o WOJNIE! Co nam grozi?!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni, mówi o WOJNIE! Co nam grozi?!

Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej przepowiedni. Czy będzie WOJNA na Ukrainie? Wymienia konkretne kraje

2022-02-14 11:46

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany i rozpoznawany jasnowidz we współczesnej Polsce. W jego przepowiednie wsłuchuje się tysiące osób. Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni zobaczył Putina, Ukrainę i Rosję! Będzie wojna?! Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. "Super Expressowi" zdradził, co zobaczył w swojej najnowszej wizji przyszłości. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego zdradza, co wydarzy się w Polsce i na świecie w 2022 roku! Część osób może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski podczas spotkania z naszym dziennikarzem mówił o Putinie, Rosji, Ukrainie i Europie. W swojej przepowiedni wspomniał o wojnie. Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Co nas czeka? Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz poniżej.

Wojna na Ukrainie

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej przepowiedni. Czy będzie WOJNA? Wymienia konkretne kraje

- Jakiś czas temu było takie oburzenie – zaczął swoją wizję dotyczącą Rosji, Ukrainy i Putina jasnowidz Jackowski. - Chodzi o premiera Morawieckiego i o to, że udzielił wywiadu jakieś europejskiej gazecie przyrównując konflikt Unii Europejskiej z III wojną światową. To nie było tak. Trafiłem w jednym z mediów na ten artykuł, gdzie był przecinek w przecinek napisany. Wie pan co on powiedział o III wojnie światowej? - Zapytał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. - Nie użył sformułowania „Unia Europejska”, tylko tak powiedział: „Jeżeli Europa rozpocznie III wojnę światową, a Polska do tego czasu nie otrzyma obiecanych subwencji i pomocy na odbudowę kraju, rząd polski użyje wszelkich środków, żeby bronić interesów obywatela.” Co ma oznaczać słowo „jeżeli Europa rozpocznie III wojnę światową”? Proszę pana – zwrócił się do dziennikarza „Super Expressu” jasnowidz Jackowski Biden rozmawiał z Putinem. O czym rozmawiali? Rozmawiali głównie na temat Bliskiego Wschodu. Niech pan pomyśli, że Putin atakuje Ukrainę. Jaki on ma w tym interes? Co on zyska? Powiedzmy, że robi aneksję następnej części Ukrainy. Po co mu to? Ile on na tym politycznie straci? Handluje surowcami, z tego głównie żyje. Jeżeli postawiono by sankcje, ale co się dziwnego dzieje, niech pan zobaczy: kto się zabezpiecza przed ewentualnymi sankcjami? Nie Putin. Europa się zabezpiecza.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski widzi wojnę! Przepowiada GROZĘ. Rząd w Polsce zacznie się łamać i pękać. Nadchodzą koszmarne czasy?!

Jasnowidz Jackowski przeraża w swojej przepowiedni. Czy będzie WOJNA?

- Jak stała Rosja, gdy Putin zostawał prezydentem? - zapytał jasnowidza Jackowskiego dziennikarz „Super Expressu”. - Pamięta pan tę Rosję? Biedna taka, jechali po niej wszyscy. Wyprowadzili wojska rosyjskiej, a jak teraz stoi? Mają surowce.

- Putin by sobie mógł odpuścić tyle kapitału, bo sankcje by były, ale po co mu ta Ukraina – mówi jasnowidz Jackowski. - On jeszcze będzie musiał socjal płacić. To się kupy nie trzyma – zakończył tajemniczo jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Putina, Rosji i Ukrainy w 2022 roku
Nasi Partnerzy polecają