Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni, mówi o WOJNIE! Co nam grozi?!

2022-01-20 17:38

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany i rozpoznawany jasnowidz we współczesnej Polsce. W jego przepowiednie wsłuchuje się tysiące osób. Zazwyczaj najnowszych wizji przyszłości można posłuchać na YouTube, na kanale prowadzonym przez jasnowidza Jackowskiego. Tym razem tylko "Super Expressowi" jasnowidz Jackowski zdradził, czego dotyczy jego najnowsza przepowiednia. Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni zobaczył Putina, Ukrainę i Rosję! Będzie wojna?! Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. Tym razem tylko "Super Expressowi" zdradził, co zobaczył w swojej najnowszej wizji przyszłości. Czy czeka na spokojny rok, czy może przed nami 12 ciężkich miesięcy? To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego zdradza, co wydarzy się w Polsce i na świecie w 2022 roku! Część osób może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski podczas spotkania z naszym dziennikarzem mówił o Putinie, Rosji, Ukrainie i Europie. W swojej przepowiedni wspomniał o wojnie. Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Co nas czeka? Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz poniżej.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni, mówi o WOJNIE! Co nam grozi?!

- Jakiś czas temu było takie oburzenie – zaczął swoją wizję dotyczącą Rosji, Ukrainy i Putina jasnowidz Jackowski. - Chodzi o premiera Morawieckiego i o to, że udzielił wywiadu jakieś europejskiej gazecie przyrównując konflikt Unii Europejskiej z III wojną światową. To nie było tak. Trafiłem w jednym z mediów na ten artykuł, gdzie był przecinek w przecinek napisany. Wie pan co on powiedział o III wojnie światowej? - Zapytał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. - Nie użył sformułowania „Unia Europejska”, tylko tak powiedział: „Jeżeli Europa rozpocznie III wojnę światową, a Polska do tego czasu nie otrzyma obiecanych subwencji i pomocy na odbudowę kraju, rząd polski użyje wszelkich środków, żeby bronić interesów obywatela.” Co ma oznaczać słowo „jeżeli Europa rozpocznie III wojnę światową”? Proszę pana – zwrócił się do dziennikarza „Super Expressu” jasnowidz Jackowski Biden rozmawiał z Putinem. O czym rozmawiali? Rozmawiali głównie na temat Bliskiego Wschodu. Niech pan pomyśli, że Putin atakuje Ukrainę. Jaki on ma w tym interes? Co on zyska? Powiedzmy, że robi aneksję następnej części Ukrainy. Po co mu to? Ile on na tym politycznie straci? Handluje surowcami, z tego głównie żyje. Jeżeli postawiono by sankcje, ale co się dziwnego dzieje, niech pan zobaczy: kto się zabezpiecza przed ewentualnymi sankcjami? Nie Putin. Europa się zabezpiecza.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski widzi wojnę! Przepowiada GROZĘ. Rząd w Polsce zacznie się łamać i pękać. Nadchodzą koszmarne czasy?!

- Jak stała Rosja, gdy Putin zostawał prezydentem? - zapytał jasnowidza Jackowskiego dziennikarz „Super Expressu”. - Pamięta pan tę Rosję? Biedna taka, jechali po niej wszyscy. Wyprowadzili wojska rosyjskiej, a jak teraz stoi? Mają surowce.

- Putin by sobie mógł odpuścić tyle kapitału, bo sankcje by były, ale po co mu ta Ukraina – mówi jasnowidz Jackowski. - On jeszcze będzie musiał socjal płacić. To się kupy nie trzyma – zakończył tajemniczo jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Putina, Rosji i Ukrainy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE