Szokująca wizja jasnowidza Jackowskiego. Miażdżąca przepowiednia dla PiS-u. Rząd odda władzę?!

2022-01-11 7:18
Jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości. Miażdżąca przepowiednia dla PiS-u. Rząd odda władzę?!
Autor: Paweł Skraba Jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości. Miażdżąca przepowiednia dla PiS-u. Rząd odda władzę?!

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji przyszłości zdradził "Super Expressowi", jaki będzie rok 2022. Czy to będzie rok doby dla Polaków? Czy może czeka nas 12 ciężkich miesięcy? Jasnowidz Jackowski mówił o rządach PiS. Czy rząd odda władzę? Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego może przerazić wiele osób. Jeden z najbardziej rozpoznawanych jasnowidzów współczesnej Polski zdradził podczas spotkania z dziennikarzem "Super Expressu" co czeka nas 2022 roku. Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. Tym razem tylko "Super Expressowi" zdradził, co zobaczył w swojej najnowszej wizji przyszłości. Czy czeka na spokojny rok, czy może przed nami 12 ciężkich miesięcy? To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego zdradza, co wydarzy się w Polsce w 2022 roku! Część osób może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski podczas spotkania z naszym dziennikarzem zdradził, że w swojej przepowiedni zobaczył, że obecny rząd zrzuci z siebie władzę. Jasnowidz Jackowski mówił także o Nowym Ładzie, nawiązał do prezydenta Andrzeja Dudy, a także programu 500 plus. Co nas czeka? Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Zdradza, czy władza w Polsce odpowie za swoje decyzje

Przepowiednia znajduje się pod zdjęciami w galerii.

Sprawdź swój aktualny horoskop TUTAJ.

Horoskop na wtorek, 11.01.2022

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla PiS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE